text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

ОБРІЗАННЯ ДЕРЕВ: КОЛИ І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ЙОГО ПРОВОДИТИ

Обрізання дерев та їхнє спилювання — найчастіше не просто примха чи справа смаку, а необхідність. Важливо правильно визначити обсяги робіт та підібрати потрібний інструмент, щоб цей процес пройшов максимально зручно і безпечно.

 

GREENWORKS 230 В: ЧОМУ НЕ 220?

Інколи у покупців нашої техніки виникає запитання: чи працюватиме мережевий інструмент Greenworks 230 В, якщо напруга в мережі становить 220 В? Відповідь знайдете у цій статті.

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО МИЙКИ GREENWORKS

Щодня ми отримуємо величезну кількість відгуків на нашу техніку, серед яких, зокрема, зустрічаються запитання про влаштування та експлуатацію мийок високого тиску Greenworks. У цій статті ми вирішили відповісти на найбільш часті з них.

САМОІЗОЛЯЦІЯ: ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ ВДОМА?

На перший погляд здається, що карантин — це дуже нудно. Небагатьом вдається проводити час в самоізоляції з інтересом і в гарному настрої. Greenworks допоможе виправити ситуацію: ми підібрали кілька порад для нескучного і корисного проведення часу вдома.

GREENWORKS ЗНОВУ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ INTERTOOL!

Цьогоріч 21-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2020 пройде з 18 по 20 серпня. Компанія Greenworks вдруге візьме участь у цьому грандіозному заході.

ГАЗОН СВОЇМИ РУКАМИ

Для досягнення мрії — оксамитової зеленої галявини — усього кілька кроків. Не будемо стверджувати, що в справі озеленення усе просто, проте підкажемо, як полегшити трудомістку роботу завдяки садовому інструменту Greenworks!

ЧЕКЛІСТ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ВЕСНЯНИХ РОБІТ

Весняна пора приносить багато клопоту. А щоб він був виключно приємними, компанія Greenworks розробила безліч корисних інструментів для саду, газону та городу. З ними ваша робота буде простою і легкою, а результати — завжди відмінними!

ВІДКРИВАЄМО СЕЗОН НОВИНКАМИ САДОВОЇ ТЕХНІКИ!

До початку нового весняного сезону у продажу з’явилися новинки садової техніки Greenworks. Це мережеві моделі культиватора, тримера і міні-мийки, а також акумуляторний висоторіз-гілкоріз. Нам завжди є, чим вас здивувати!

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 504Необработанных заказов: