text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

П’ЯТЬ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ОСЕЛІ ВЛАСНОРУЧ

Щоб зробити ремонт без залучення професіоналів та мати якомога менше клопоту, потрібні насамперед натхнення та якісний інструмент. А із останнім бренд Greenworks вам охоче допоможе!

ОСОБЛИВОСТІ АКУМУЛЯТОРНИХ ЛАНЦЮГОВИХ ПИЛ GREENWORKS ЛІНІЙКИ 40V

Якщо ви спитаєте в нас, яка пила задовольнить потреби і звичайних користувачів, і професіоналів своєї справи, ми без вагань відповімо, що кожна з лінійки 40V. Акумуляторні пристрої мають багато переваг і дуже добре показують себе в роботі.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ: САМОХІДНИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ ВІЗОК

Питання перевезення різноманітних вантажів, землі, піску, врожаю виникає в багатьох жителів приватного сектора та власників дач. І варто максимально уважно підійти до вибору «помічника» в цих справах.

ОБРІЗАННЯ ДЕРЕВ: КОЛИ І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ЙОГО ПРОВОДИТИ

Обрізання дерев та їхнє спилювання — найчастіше не просто примха чи справа смаку, а необхідність. Важливо правильно визначити обсяги робіт та підібрати потрібний інструмент, щоб цей процес пройшов максимально зручно і безпечно.

 

GREENWORKS 230 В: ЧОМУ НЕ 220?

Інколи у покупців нашої техніки виникає запитання: чи працюватиме мережевий інструмент Greenworks 230 В, якщо напруга в мережі становить 220 В? Відповідь знайдете у цій статті.

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО МИЙКИ GREENWORKS

Щодня ми отримуємо величезну кількість відгуків на нашу техніку, серед яких, зокрема, зустрічаються запитання про влаштування та експлуатацію мийок високого тиску Greenworks. У цій статті ми вирішили відповісти на найбільш часті з них.

САМОІЗОЛЯЦІЯ: ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ ВДОМА?

На перший погляд здається, що карантин — це дуже нудно. Небагатьом вдається проводити час в самоізоляції з інтересом і в гарному настрої. Greenworks допоможе виправити ситуацію: ми підібрали кілька порад для нескучного і корисного проведення часу вдома.

GREENWORKS ЗНОВУ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ INTERTOOL!

Цьогоріч 21-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2020 пройде з 18 по 20 серпня. Компанія Greenworks вдруге візьме участь у цьому грандіозному заході.

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 504Необработанных заказов: