text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

ПОДОВЖУЄМО «ЖИТТЯ» АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ

Запорука довгої та ефективної служби акумуляторної батареї — її правильне зберігання і експлуатація. Дотримання кількох нескладних правил дозволить подовжити життя елементів живлення і заощадити при використанні акумуляторної техніки.

ВИБІР ПИЛИ — СПРАВА НЕПИЛЬНА!

Вибір пили — справа дуже серйозна і відповідальна, адже від неправильного інструменту може зіпсуватися не тільки настрій... І оскільки пила — один з головних помічників у господарстві, необхідно обзавестися таким пристроєм, який ніколи не підведе! Обираючи техніку Greenworks, ви завжди можете бути впевнені в її високій якості та надійності.

ЗОЛОТА РОМАНТИКА ОСЕНІ, АБО НАВІЩО ВАМ ПОВІТРОДУВКА

Геть граблі та мітла! Сучасні дачники обирають повітродувки для прибирання опалого осіннього листя та інших важливих завдань на присадибній ділянці. Головне вибрати правильний інструмент. Розуміється на цьому компанія Greenworks!

7 САДОВИХ ПРИСТОСУВАНЬ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДАЧНИКА

Правильна садова техніка має працювати від акумуляторів. Це просто, легко і логічно, якщо ви в курсі сучасних тенденцій і цінуєте свою працю на присадибній ділянці. А правильна акумуляторна садова техніка — це Greenworks, адже ми знаємо свою справу краще за всіх! Дивіться добірку основних інструментів, які мають бути в арсеналі кожного дачника.

«ТЕХНІКА З МАЙБУТНЬОГО»

Наша поява на українському ринку ознаменувалася першим досягненням, а саме перемогою в номінації «Техніка з майбутнього» на престижній міжнародній виставці Intertool Kiev 2019. Компанію Greenworks було відзначено як одну з найяскравіших новинок і відкриттів цього року. Ми раді поділитися з вами чудовою новиною!

МИЙКИ GREENWORKS: РОБОТА В ЗАДОВОЛЕННЯ!

З цієї статті ви дізнаєтеся, як інноваційні технології, втілені спеціалістами компанії Greenworks у мийках високого тиску, дозволяють виконувати трудомістку роботу швидко, просто і легко. З цими інструментами миття машини або прибирання на присадибній ділянці здадуться грою, а набридливий обов’язок стане улюбленим заняттям!

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЖИВОПЛОТОМ

Приємний естетичний вигляд і користь від зелених насаджень на присадибній території практично втілюються в живоплоті. Вид, форма і висота кущів — справа вашого смаку і фантазії, а якісний догляд за рослинністю доручіть інструменту торговельної марки Greenworks!

ТРИМЕР VS ГАЗОНОКОСАРКА: ЩО ВИБРАТИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗОНУ?

Щоб вирішити дилему, який інструмент підходить саме для вашого газону або ділянки з травою, потрібно визначити основні завдання, що ви поставите перед ним, а також вибрати надійну техніку для легкої, комфортної та ефективної роботи. Greenworks допоможе розв’язати це питання успішно!