text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

СНІГОПРИБИРАЧІ GREENWORKS: ЗИМА НЕ ЗАСКОЧИТЬ ВАС ЗНЕНАЦЬКА!

У різноманітті снігоприбиральної техніки непросто вибрати саме те, що потрібно. Ми допоможемо вам розібратися. Акумуляторне снігоприбиральне обладнання Greenworks покликане зробити трудомістку роботу з прибирання снігу легкою і приємною.

ТОНКОЩІ ВИБОРУ НОЖІВ ДЛЯ КОСАРОК

Чи знаєте ви, що ножі для газонокосарки мають різну форму? Про відмінності та призначення типів ножів, правильність їх встановлення на косарку, розміри і способи заточування, а також можливість використовувати неоригінальне оснащення ви дізнаєтеся з цієї статті.

ОБИРАЄМО ПРАВИЛЬНЕ СВЕРДЛО

Для точного і якісного свердління потрібен не тільки надійний інструмент, а й правильно підібране оснащення, яке відповідає вашим завданням. Дізнайтеся про типи і різновиди свердел, а також їхні характеристики в нашій статті.

ТИПИ ПОДАЧІ ВОЛОСІНІ В ТРИМЕРІ

Важливою складовою конструкції тримера є система косіння. Обираючи для роботи ріжучу волосінь, дізнайтеся про типи котушок за способом подачі корду і переваги, які вони надають.

ПОДОВЖУЄМО «ЖИТТЯ» АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ

Запорука довгої та ефективної служби акумуляторної батареї — її правильне зберігання і експлуатація. Дотримання кількох нескладних правил дозволить подовжити життя елементів живлення і заощадити при використанні акумуляторної техніки.

ВИБІР ПИЛИ — СПРАВА НЕПИЛЬНА!

Вибір пили — справа дуже серйозна і відповідальна, адже від неправильного інструменту може зіпсуватися не тільки настрій... І оскільки пила — один з головних помічників у господарстві, необхідно обзавестися таким пристроєм, який ніколи не підведе! Обираючи техніку Greenworks, ви завжди можете бути впевнені в її високій якості та надійності.

ЗОЛОТА РОМАНТИКА ОСЕНІ, АБО НАВІЩО ВАМ ПОВІТРОДУВКА

Геть граблі та мітла! Сучасні дачники обирають повітродувки для прибирання опалого осіннього листя та інших важливих завдань на присадибній ділянці. Головне вибрати правильний інструмент. Розуміється на цьому компанія Greenworks!

7 САДОВИХ ПРИСТОСУВАНЬ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДАЧНИКА

Правильна садова техніка має працювати від акумуляторів. Це просто, легко і логічно, якщо ви в курсі сучасних тенденцій і цінуєте свою працю на присадибній ділянці. А правильна акумуляторна садова техніка — це Greenworks, адже ми знаємо свою справу краще за всіх! Дивіться добірку основних інструментів, які мають бути в арсеналі кожного дачника.