text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

ГАЗОН СВОЇМИ РУКАМИ

Для досягнення мрії — оксамитової зеленої галявини — усього кілька кроків. Не будемо стверджувати, що в справі озеленення усе просто, проте підкажемо, як полегшити трудомістку роботу завдяки садовому інструменту Greenworks!

ЧЕКЛІСТ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ВЕСНЯНИХ РОБІТ

Весняна пора приносить багато клопоту. А щоб він був виключно приємними, компанія Greenworks розробила безліч корисних інструментів для саду, газону та городу. З ними ваша робота буде простою і легкою, а результати — завжди відмінними!

ВІДКРИВАЄМО СЕЗОН НОВИНКАМИ САДОВОЇ ТЕХНІКИ!

До початку нового весняного сезону у продажу з’явилися новинки садової техніки Greenworks. Це мережеві моделі культиватора, тримера і міні-мийки, а також акумуляторний висоторіз-гілкоріз. Нам завжди є, чим вас здивувати!

ХІТ СЕЗОНУ — АКУМУЛЯТОРНА СНІГОЛОПАТА!

Перша в Україні акумуляторна сніголопата — Greenworks GD40SS — це інноваційне рішення для простого і швидкого прибирання снігу. Більше не потрібно «махати лопатою» або витягувати з гаража важкий снігоприбирач. Ергономічна конструкція, продуманий функціонал і літій-іонні технології дають змогу розпочати роботу в лічені секунди!

ЗБЕРІГАННЯ САДОВОЇ ТЕХНІКИ ВЗИМКУ

Термін служби садового інструменту багато в чому залежить від його правильного зберігання і консервації на зиму. Ми підготували кілька загальних правил підготовки техніки до зберігання в несезон.

ЗБІЛЬШЕНО ТЕРМІН ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

З нового року змінився термін гарантійного обслуговування техніки ТМ Greenworks. Тепер у разі некомерційного використання інструменту гарантія становитиме 3 роки. Більш детально про гарантійні зміни в цій статті.

ОГЛЯД АКУМУЛЯТОРНОЇ СИСТЕМИ G-MAX 40V

Лінійка акумуляторних інструментів Greenworks 40 В містить низку моделей, здатних забезпечити повноцінний догляд за присадибною ділянкою цілий рік. При цьому всі пристрої G-MAX 40V можуть живитися від однієї 40-вольтної акумуляторної батареї. Дізнайтеся про це докладніше з нашої статті.

СНІГОПРИБИРАЧІ GREENWORKS: ЗИМА НЕ ЗАСКОЧИТЬ ВАС ЗНЕНАЦЬКА!

У різноманітті снігоприбиральної техніки непросто вибрати саме те, що потрібно. Ми допоможемо вам розібратися. Акумуляторне снігоприбиральне обладнання Greenworks покликане зробити трудомістку роботу з прибирання снігу легкою і приємною.