text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

ГАЙД: ОСІННІЙ ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ

Літо добігло кінця, отже, настав час осінньої обробки присадибної ділянки. І якщо всю теплу пору року ви старанно доглядали за своїм газоном, і він на знак подяки вітав вас здоровим і пишним виглядом, то і восени не варто про нього забувати. Адже тільки регулярний догляд забезпечить його красу на довгі роки. Саме тому необхідно знати особливості осінньої обробки газону й види садової техніки Greenworks, яка вам у цьому допоможе.

САДОВИЙ КОМПОСТЕР: ЩО ЦЕ І ЯК ЙОГО ЗРОБИТИ ВЛАСНОРУЧ

З ранньої весни до пізньої осені на подвір’ї та городі з’являється багато органічних відходів — бур’ян, бадилля рослин, листя, зрізана газонна трава, невеликі гілки. Що із цим робити, щоб отримати добриво для ґрунту, та до чого тут електроінструменти Greenworks, дізнавайтеся в цій статті.

ЩО РОБИТИ НА ГОРОДІ ТА В САДКУ НАВЕСНІ

Весна — не лише прекрасний, але й дуже відповідальний сезон для мешканців приватних будинків і власників дач. Багатий урожай, красиві квітники і доглянуте подвір'я будуть забезпечені, якщо зараз ви добре попрацюєте! А мережеві й акумуляторні інтрументи від компанії Greenworks допоможуть усе зробити швидко, якісно й із задоволенням.

РУЧНИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ ПИЛОСОС — ВАШ КОМПАКТНИЙ ПОМІЧНИК

Дуже часто виникає потреба швидко прибрати крихти, пилюку чи інший бруд, проте вправлятися з великим пилососом зовсім не хочеться чи скористатися ним немає змоги. Тоді ідеальним засобом стане акумуляторний ручний пристрій від Greenworks.

5 ІДЕЙ: ЩО РОБИТИ ВЗИМКУ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Взимку для власників будинків та дач стає значно менше вуличної роботи, але деякі задачі все ще залишаються та можуть приносити неабияке задоволення при правильному підході до їхнього виконання. Особливо, коли в арсеналі є акумуляторний інструмент Greenworks.

П’ЯТЬ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ОСЕЛІ ВЛАСНОРУЧ

Щоб зробити ремонт без залучення професіоналів та мати якомога менше клопоту, потрібні насамперед натхнення та якісний інструмент. А з останнім бренд Greenworks вам охоче допоможе!

ОСОБЛИВОСТІ АКУМУЛЯТОРНИХ ЛАНЦЮГОВИХ ПИЛ GREENWORKS ЛІНІЙКИ 40V

Якщо ви спитаєте в нас, яка пила задовольнить потреби і звичайних користувачів, і професіоналів своєї справи, ми без вагань відповімо, що кожна з лінійки 40V. Акумуляторні пристрої мають багато переваг і дуже добре показують себе в роботі.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ: САМОХІДНИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ ВІЗОК

Питання перевезення різноманітних вантажів, землі, піску, врожаю виникає в багатьох жителів приватного сектора та власників дач. І варто максимально уважно підійти до вибору «помічника» в цих справах.

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 516Необработанных заказов: