text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Новини

ЗБІЛЬШЕНО ТЕРМІН ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

З нового року змінився термін гарантійного обслуговування техніки ТМ Greenworks. Тепер у разі некомерційного використання інструменту гарантія становитиме 3 роки. Більш детально про гарантійні зміни в цій статті.

ОГЛЯД АКУМУЛЯТОРНОЇ СИСТЕМИ G-MAX 40V

Лінійка акумуляторних інструментів Greenworks 40 В містить низку моделей, здатних забезпечити повноцінний догляд за присадибною ділянкою цілий рік. При цьому всі пристрої G-MAX 40V можуть живитися від однієї 40-вольтної акумуляторної батареї. Дізнайтеся про це докладніше з нашої статті.

СНІГОПРИБИРАЧІ GREENWORKS: ЗИМА НЕ ЗАСКОЧИТЬ ВАС ЗНЕНАЦЬКА!

У різноманітті снігоприбиральної техніки непросто вибрати саме те, що потрібно. Ми допоможемо вам розібратися. Акумуляторне снігоприбиральне обладнання Greenworks покликане зробити трудомістку роботу з прибирання снігу легкою і приємною.

ТОНКОЩІ ВИБОРУ НОЖІВ ДЛЯ КОСАРОК

Чи знаєте ви, що ножі для газонокосарки мають різну форму? Про відмінності та призначення типів ножів, правильність їх встановлення на косарку, розміри і способи заточування, а також можливість використовувати неоригінальне оснащення ви дізнаєтеся з цієї статті.

ОБИРАЄМО ПРАВИЛЬНЕ СВЕРДЛО

Для точного і якісного свердління потрібен не тільки надійний інструмент, а й правильно підібране оснащення, яке відповідає вашим завданням. Дізнайтеся про типи і різновиди свердел, а також їхні характеристики в нашій статті.

ТИПИ ПОДАЧІ ВОЛОСІНІ В ТРИМЕРІ

Важливою складовою конструкції тримера є система косіння. Обираючи для роботи ріжучу волосінь, дізнайтеся про типи котушок за способом подачі корду і переваги, які вони надають.

ПОДОВЖУЄМО «ЖИТТЯ» АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ

Запорука довгої та ефективної служби акумуляторної батареї — її правильне зберігання і експлуатація. Дотримання кількох нескладних правил дозволить подовжити життя елементів живлення і заощадити при використанні акумуляторної техніки.

ВИБІР ПИЛИ — СПРАВА НЕПИЛЬНА!

Вибір пили — справа дуже серйозна і відповідальна, адже від неправильного інструменту може зіпсуватися не тільки настрій... І оскільки пила — один з головних помічників у господарстві, необхідно обзавестися таким пристроєм, який ніколи не підведе! Обираючи техніку Greenworks, ви завжди можете бути впевнені в її високій якості та надійності.