text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Сучасна техніка наводить лад в осінньому саду: повітродувки від Greenworks

Чудово, коли є можливість споживати ягоди та фрукти, вирощені на власній ділянці. Та неминуче настає осінь, коли садок потребує не лише закінчувати збирання врожаю, а й прибирати опале листя, щоб усе виглядало, як і раніше, охайним та доглянутим.

Звичайно, можна озброїтися мітлою, граблями й іншим традиційним сільськогосподарським приладдям. Та якщо бракує часу й особливо сил, цей варіант не надто приваблює. Сучасний світ пропонує нові можливості вирішення цього питання — це, зокрема, повітродувки й садові пилососи.

Головна відмінність зазначених пристроїв полягає в тому, що повітродувка за допомогою повітряного потоку переміщує сміття на відстань, а пилосос збирає його в спеціальний мішок. Ці інструменти поділяються на два головні типи: бензинові й електричні (мережеві та акумуляторні). Перші здебільшого важчі, дорожчі, складніші в обслуговуванні й, звичайно ж, неекологічні. Серед їх переваг можна назвати хіба що потужність і незалежність від джерела живлення (порівнюючи з тими електричними, які працюють від мережі 230 В або від акумулятора).

Повітродувки та садові пилососи з електричним двигуном мають меншу вагу, прості в керуванні та обслуговуванні й, що важливо, доступніші за ціною. Вони стануть у пригоді кожному мешканцю приватного сектора, власнику дачі або заміського будинку в догляді за садом та прилеглою територією. Потрібно лише вибрати для себе відповідну модель від надійного виробника.

Компанія Greenworks, відома у світі своєю якісною та екологічною садовою технікою, яка виготовляється за передовими технологіями, має що запропонувати кожному, хто вирішив спростити догляд за господарством. Це акумуляторні повітродувки моделей G24AB, G40AB, електрична повітродувка-пилосос GBV2800 та акумуляторна повітродувка-пилосос GD40BV.

Перші дві являють собою пристрої, що працюють від АКБ 24 В і 40 В відповідно, які допоможуть швидко та без зусиль прибрати опале листя й інше сміття з двору та саду. Вони легкі і не залежать від електромережі, що дає змогу, зокрема, використовувати їх у необмеженому радіусі.

Електрична повітродувка-пилосос GBV2800 — пристрій подвійного застосування, за допомогою якого можна як здувати сміття, так і пилососити. Крім того, під час всмоктування листя одразу ж мульчується й збирається в спеціальний мішок, тому можна не просто його викидати, а використовувати як добриво.

Модель GD40BV має дуже схожі характеристики, але працює вже від акумулятора, а отже, не залежить від електромережі. Цей пристрій обладнаний надійним безщітковим двигуном, що за потужністю наближає його до бензинових аналогів, має низький рівень вібрації та шуму.

Таким чином, сучасна техніка відомого бренду Greenworks допомагає наводити лад у саду та дворі швидко й без особливих зусиль.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: