text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Обираємо інструмент: шуруповерт, гайковерт чи гвинтоверт

Широкий вибір електроінструментів Greenworks дасть змогу підібрати відповідні вашим потребам пристрої. Але як вибрати те, що необхідно? Якщо ви цікавитеся цим питанням, то вам допоможе наша стаття! Раз і назавжди з'ясуйте, у чому різниця між шуруповертом, гвинтовертом, гайковертом та придбайте саме той інструмент, який найбільш потрібний для ваших робіт!

У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ?

1. Призначення

Головна різниця шуруповертів і гвинтовертів – у їхньому призначенні.

Дриль-шуруповерт на 60—70 % призначений для свердління отворів і на 30—40 % — для загвинчування. Гвинтоверт навпаки: на 70—80 % — для загвинчування, на 20—30 % — для свердління. Це не означає, що вони не впораються з обома завданнями, але купувати, наприклад, гвинтоверт тільки для свердління — не найкраща ідея, у наступних пунктах розберемо докладніше чому.

Наприклад, акумуляторний дриль-шуруповерт G24CD буде корисним для свердління деревини та бетонних стін, оскільки максимальний крутний момент становить 56 Н∙м і він повністю спрямований на свердління. Але варто взяти його до уваги й під час загвинчування шурупів, тому що завдяки муфті можна відрегулювати крутний момент так, щоб не зрізати верхівки в шурупів. Хоча варто пам’ятати, що шуруповерт упорається далеко не з усіма видами метвиробів.

А ось гвинтоверт G24ID стане в пригоді для різних видів кріплення та здійснить швидке, сильне й глибоке закручування навіть шурупів великої довжини й діаметра, водночас заощаджуватиме ваш час у процесі роботи зі щільною деревиною, оскільки шурупи будуть вкручуватися з великою швидкістю навіть у щільний матеріал.

2. Принцип ударної роботи

Якщо ви вибираєте між ударним дрилем-шуруповертом та гвинтовертом/гайковертом, зверніть увагу на те, що принципи удару в них цілком різні.

У шуруповерта удар як у перфоратора, осьовий, тобто прямий, ніби ви додатково б'єте молотком по кінцю свердла. Завдяки цьому ударний дриль-шуруповерт G24DDК2 ефективно свердлить цеглу та бетон.

У гвинтоверта й гайковерта удар тангенціальний, ніби ви накинули на шуруп гайковий ключ і б'єте по ньому для сильнішого затягування. Так, наприклад, кількість імпульсів у гайковерта GD24IW400 становить 4000 ударів на хвилину, завдяки чому закручування та відкручування відбувається за лічені секунди.

3. Оснащення

У шуруповерт завдяки швидкозатискному патрону з храповим механізмом фіксації можна встановити практично будь-яке необхідне оснащення — циліндричне, шестигранне, квадратне. І тут не так важливо, із якого матеріалу воно зроблене.

Для гвинтоверта та гайковерта потрібне лише спеціальне ударне оснащення з особливо міцної сталі. Для гвинтоверта — тільки шестигранне, а для гайковерта — квадратне, з торцевою головкою. Хоча бувають і винятки, наприклад в ударного гайковерта G24IW, окрім квадратного кріплення для оснащення ½ дюйма, передбачений перехідник для кріплення під шестигранний хвостовик.

4. Навантаження на оператора

Також ці інструменти відрізняються своїм рівнем навантаження на оператора. І якщо під час домашнього використання, збирання меблів тощо особливої різниці ви не відчуєте, то в разі влучення в сучок або вкручування в дуже щільні матеріали помітите, що під час роботи гвинтовертом та гайковертом інструмент у вас не виривається з рук, закручування відбувається без жодних зусиль, біта не проскакує та не зрізає шліца.

Так, наприклад, обравши акумуляторний ударний гвинтоверт GD24ID3 для значного об'єму ремонтних робіт, ви помітите, що не потрібно міцно втримувати його в процесі роботи, оскільки завдяки імпульсним ударам можливе досягнення високого крутного моменту без передачі зусилля на рукоятку пристрою.

Але якщо ж обсяги робіт не настільки великі й вам більше потрібний універсальний побутовий інструмент для простих кріплень, для вас більш придатним буде акумуляторний дриль-шуруповерт GD24DD35. Завдяки 19-ступінчастому регулюванню його крутного моменту ви зможете підібрати оптимальний режим роботи.

ЩО Ж ОБРАТИ?

Отже, на що потрібно звертати увагу? Насамперед на те, для яких робіт й у яких масштабах використовуватиметься інструмент. Простими словами: гвинтоверт, як і гайковерт, є вузькоспеціалізованим пристроєм, а шуруповерт — більш універсальний інструмент, але він не завжди може впоратися з довгими гвинтами, свердлами або туго затягнутими гайками.

ЩО СПІЛЬНОГО?

Незалежно від ваших потреб та вподобань, Greenworks забезпечить вас якісним електроінструментом як для професійної роботи, так і для побутових потреб. Давайте нагадаємо вам чому.

1. Літій-іонні акумулятори

Усі вищезазначені інструменти виробництва компанії Greenworks — це акумуляторна техніка, яка працює на основі літій-іонної технології.

Літій-іонні акумулятори відрізняються компактністю, універсальністю, невеликою вагою, низьким саморозрядженням та високою щільністю накопиченої енергії. Для виробництва акумуляторних батарей використовують лише високоякісні акумуляторні елементи класу «А», які зберігають свій заряд, витримуючи понад 1500 повних циклів зарядження-розрядження, від провідних японських і південнокорейських виробників.

2. Вбудоване світлодіодне підсвічування

Компанія Greenworks дбає про комфорт своїх користувачів, тому для роботи в умовах поганого освітлення на корпусі інструмента передбачено підсвічування робочої зони.

3. Гарантія

Ви можете бути впевнені в якості комплектування техніки Greenworks, гарантований термін служби наших інструментів — 5 років. Термін гарантії на інструмент компанії Greenworks становить 3 роки, а на акумуляторні батареї — 2 роки (за умови некомерційного використання).

Ми сподіваємося, що допомогли вам розібратися та полегшили вибір інструмента Greenworks. Але якщо раптом у вас залишилися питання, то сміливо телефонуйте або пишіть офіційним представникам бренду, наші фахівці радо допоможуть вам.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: