text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Про нас

Очевидно, що майбутнє — за акумуляторною технікою. А прекрасне майбутнє — за акумуляторною технікою Greenworks!

Український споживач нарешті отримав можливість придбати цю продукцію в офіційного дилера в Україні, який до того ж забезпечує якісний сервіс і кваліфіковану консультацію. Отже, будьмо знайомі!

Американська компанія Greenworks є невід’ємною частиною глобального концерну Globe Tools Group — лідера на ринку акумуляторної техніки. Його штаб-квартира розташована в США, дослідний центр — у Швеції, а виробничий центр — у КНР. Ця корпорація була заснована в далекому 1980 році.

У 2007-му Globe Tools Group однією з перших запустила лінійку акумуляторної садової техніки, заснованої на Li-Ion-технології, під торговельною маркою Greenworks і відтоді активно завойовує провідні позиції в цьому напрямку. На сьогодні Greenworks володіє особистим мегазаводом повного циклу виробництва загальною площею 220 000 кв. м, який виготовляє більше 1,2 млн одиниць техніки на місяць. Це найбільша виробнича потужність у світі з випуску акумуляторного інструменту.

Концерн Globe Tools Group випускає продукцію не тільки для власного ексклюзивного бренда Greenworks, а й для всесвітньо відомих торговельних марок. Так, корпорація забезпечує технологіями і комплектуючими такі імениті бренди, як Bosch, Stihl, AEG, Alpina, Briggs&Stratton, Ryobi, Metabo й інші.

Акумуляторна техніка Greenworks — це зручність, легкість та інновації, доступні широкому споживачу. Найрізноманітніший асортимент і найбільш оптимальне співвідношення «ціна—якість» забезпечують стабільний попит. Користувач може бути впевненим у високій якості комплектуючих, особливо — акумуляторів.

Стандартною для багатьох брендів цієї галузі є робоча напруга у 18 В, проте наша компанія відходить від цих шаблонів. Створюючи дійсно потужні та якісні пристрої, ми готові запропонувати акумуляторну техніку на 24, 40, 60, 80, 82 В, а також мережну напругою 230 В.

Перевагою акумуляторів Greenworks є їхня універсальність: одну батарею можна використовувати для всіх інструментів нашої торговельної марки з однаковим вольтажем. Тільки уявіть, як суттєво ви зможете зекономити, купуючи різну техніку з широкого модельного ряду Greenworks!

Для виробництва акумуляторних батарей використовуються тільки високоякісні акумуляторні елементи класу «А» від провідний японських і південнокорейських виробників, які зберігають свою ємність, витримуючи понад 1500 повних циклів заряду-розряду, і безвідмовно служать протягом 5—7 років. І навіть при −20 °C вони втрачають усього 15% ємності, що дозволяє успішно застосовувати їх у снігоприбиральній техніці.

Компанія Greenworks є першовідкривачем, маючи таку потужну наукову базу, як величезний дослідницький центр у м. Мальме, і зареєструвавши більш ніж 1000 патентів і власних розробок. Вона довгий час залишається лідером індустрії акумуляторного інструменту, маючи значні виробничі потужності в окрузі Чанчжоу в КНР, де працює понад 5000 співробітників. Особливу увагу компанія приділяє контролю якості готової продукції, високий рівень якої вже гідно оцінили користувачі акумуляторної техніки по всьому світу.

На сьогодні здатність конкурувати з цією маркою має тільки бензинова техніка. Хоча, згідно зі статистикою, остання стрімко втрачає свої позиції на світовому ринку, і це найбільш помітно в сегменті аматорської та напівпрофесійної техніки.

Використовувати й обслуговувати акумуляторний інструмент набагато легше і дешевше, ніж електричні та бензинові аналоги. Працюючи з ним, ви не «прив’язані» до електромережі та не обтяжені приготуванням і заправленням паливною сумішшю, а також іншими складнощами, пов’язаними із застосуванням пального. І навіть якщо акумуляторний пристрій всю зиму пролежав без потреби, його запуск та експлуатацію можна розпочати невідкладно в будь-який зручний для вас момент, адже ретельні перевірки, заміна оливи, свічок і фільтрів не потрібні.

Якщо ви йдете в ногу із часом, цінуєте свій час і працю, то інструмент ТМ Greenworks — саме для вас!

Наші контакти:

0-800-337-567

+38 (099) 652-14-42

+38 (067) 544-57-62

sales@gwt.in.ua

service@gwt.in.ua

https://greenworkstools.eu/ua/

Наша адреса:

Україна, м. Харків, пров. Сімферопольський, 6

Графік роботи:

Пн-Пт — з 9.00 до 18.00

Сб — з 10.00 до 13.00

Нд — вихідний

Замовлення на сайті приймаються цілодобово!