text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Про нас

Очевидно, що майбутнє — за акумуляторною технікою. А прекрасне майбутнє — за акумуляторною технікою Greenworks!

Український споживач нарешті отримав можливість придбати цю продукцію в офіційного дилера в Україні, який до того ж забезпечує якісний сервіс і кваліфіковану консультацію. Отже, будьмо знайомі!

Американська компанія Greenworks є невід’ємною частиною глобального концерну Globe Tools Group — лідера на ринку акумуляторної техніки. Його штаб-квартира розташована в США, дослідний центр — у Швеції, а виробничий центр — у КНР. Ця корпорація була заснована в середині 1980-х років.

На початку 2000-х Globe Tools Group запустила власну лінійку акумуляторної садової техніки, основаної на Li-Ion-технології, під торговельною маркою Greenworks і відтоді активно завойовує провідні позиції в цьому напрямку. На сьогодні Greenworks володіє особистим мегазаводом повного циклу виробництва загальною площею 240 000 кв. м, який виготовляє більше 1,2 млн одиниць техніки на місяць. Це найбільша виробнича потужність у світі з випуску акумуляторного інструменту.

Концерн Globe Tools Group випускає продукцію не тільки для власного ексклюзивного бренда Greenworks, а й для всесвітньо відомих торговельних марок. Так, корпорація забезпечує технологіями і комплектуючими такі імениті бренди, як Bosch, Stihl, AEG, Alpina, Briggs&Stratton, Ryobi, Metabo й інші.

Акумуляторна техніка Greenworks — це зручність, легкість та інновації, доступні широкому споживачу. Найрізноманітніший асортимент і найбільш оптимальне співвідношення «ціна—якість» забезпечують стабільний попит. Користувач може бути впевненим у високій якості комплектуючих, особливо — акумуляторів.

Стандартною для багатьох брендів цієї галузі є робоча напруга у 18 В, проте наша компанія відходить від цих шаблонів. Створюючи дійсно потужні та якісні пристрої, ми готові запропонувати акумуляторну техніку на 24, 40, 60, 80, 82 В, а також мережеву напругою 230 В.

Перевагою акумуляторів Greenworks є їхня універсальність: одну батарею можна використовувати для всіх інструментів нашої торговельної марки з однаковим вольтажем. Тільки уявіть, як суттєво ви зможете зекономити, купуючи різну техніку із широкого модельного ряду Greenworks!

Для виробництва акумуляторних батарей використовуються тільки високоякісні акумуляторні елементи класу «А» від провідний японських і південнокорейських виробників, які зберігають свою ємність, витримуючи понад 1500 повних циклів заряду-розряду, і безвідмовно служать протягом 5—7 років. І навіть при −20 °C вони втрачають лише 15% ємності, що дозволяє успішно застосовувати їх у снігоприбиральній техніці.

Компанія Greenworks є першовідкривачем, маючи таку потужну наукову базу, як величезний дослідницький центр у м. Мальме, і зареєструвавши більш ніж 1000 патентів і власних розробок. Вона довгий час залишається лідером індустрії акумуляторного інструменту, маючи значні виробничі потужності в окрузі Чанчжоу в КНР, де працює понад 5000 співробітників. Особливу увагу компанія приділяє контролю якості готової продукції, високий рівень якої вже гідно оцінили користувачі акумуляторної техніки по всьому світу.

Сьогодні акумуляторні моделі інструментів Greenworks не поступаються бензиновим аналогам. Згідно зі статистикою, останні стрімко втрачають свої позиції на світовому ринку, і це найбільш помітно в сегменті аматорської та напівпрофесійної техніки. Адже маючи практично тотожну потужність, акумуляторні моделі мають низку переваг, найважливішою з яких є турбота про довкілля.

Використовувати й обслуговувати акумуляторний інструмент набагато легше і дешевше, ніж електричні та бензинові аналоги. Працюючи з ним, ви не «прив’язані» до електромережі та не обтяжені приготуванням і заправленням паливною сумішшю, а також іншими складнощами, пов’язаними із застосуванням пального. І навіть якщо акумуляторний пристрій усю зиму пролежав без потреби, його запуск та експлуатацію можна розпочати невідкладно в будь-який зручний для вас момент, адже ретельні перевірки, заміна оливи, свічок і фільтрів не потрібні.

Якщо ви йдете в ногу із часом, цінуєте свій час і працю, то інструмент ТМ Greenworks — саме для вас!

Наші контакти:

0-800-337-567

+38 (099) 652-14-42

+38 (067) 544-57-62

sales@gwt.in.ua

service@gwt.in.ua

https://greenworkstools.eu/ua/

Наша адреса:

Україна, м. Харків, пров. Сімферопольський, 6

Графік роботи:

Пн-Пт — з 9.00 до 18.00

Сб — з 10.00 до 13.00

Нд — вихідний

Замовлення на сайті приймаються цілодобово!

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: