text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Кущорізи

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Крок зрізу, мм
Довжина полотна, см
Швидкість обертання ланцюга, м/с
Довжина шини, см
Телескопічна рукоятка
Розташування двигуна
Сортувати
Підібрано товарів з 11

Живопліт стане окрасою будь-якої присадибної ділянки. А щоб виростити кущі всім на заздрість, необхідно трішки натхнення і, звичайно ж, садові інструменти Greenworks.

Акумуляторні кущорізи створять чудову альтернативу бензиновим та електричним моделям, адже їх відрізняє зручність і комфорт керування, низький рівень шуму та вібрації, легкість і компактність конструкції. Ці інструменти вигідно вирізняє наявність надійних багатопозиційних лез із алмазним заточуванням і відмінно продумана система захисту оператора. Серед моделей можна відзначити G24PH51 з телескопічною ручкою: крім кущів та живоплоту, цей інструмент дозволить впоратися і з формуванням крон дерев.

Акумуляторні садові ножиці мають вбудовану батарею і зарядний пристрій у комплекті. Потужності цих інструментів достатньо для стрижки трави та чагарнику, а їх легкість і компактність забезпечать зручність у роботі. Комплектація передбачає наявність різних видів ножів, які використовуються залежно від поставленого завдання. Оснащення замінюється без додаткового інструменту.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: