text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Снігоприбирачі

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Максимальна швидкість обертання, об/хв
Ширина обробки, см
Сортувати
Підібрано товарів з 3

Зима не захопить вас розполохом, якщо ви обзавелися снігоприбиральною технікою Greenworks. Вона призначена для розчищення і очищення від снігу невеликих і середніх ділянок. Ці пристрої здатні справлятися як зі снігом, який тільки-но випав, так і зі злежаним, підталим снігом та льодом. Але головне те, що вам не потрібно проводити попередню підготовку техніки до експлуатації.

Компанія Greenworks представляє акумуляторні (бездротові) і електричні (мережні) моделі снігоприбирачів. За способом переміщення в асортименті є самохідні та несамохідні пристрої, а також ручний інструмент (електролопати).

Техніка для прибирання снігу нашої торговельної марки має цілу низку незаперечних переваг. Найважливішими з них є легкість складання, простота у використанні й відсутність необхідності додаткового техобслуговування. Надійні електродвигуни моделей за потужністю можна порівняти з двигунами внутрішнього згоряння, однак при цьому вони екологічні, малошумні та мають низький рівень вібрації. Шнеки снігоочисників виготовляються з ударостійкого пластику. Для безпечної експлуатації передбачено кнопку-запобіжник. Також для комфорту роботи в темний час доби снігоприбирачі обладнуються світлодіодним ліхтарем, а для зручності зберігання складається ручка.

Як і вся техніка Greenworks, снігоприбиральне обладнання працює від акумуляторів, сумісних з іншими пристроями відповідної лінійки.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: