text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Човнові мотори

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Електротяга, кг
Тип двигуна
Максимальна дистанція, км
Сортувати
Підібрано товарів з 1

Greenworks розробила унікальні моделі акумуляторних човнових моторів. Вони вигідно відрізняються від бензинових аналогів. Безперечною перевагою для рибалок є безшумна робота — можна використовувати ці пристрої, не боячись сполохнути рибу. Також відзначаються зручність керування та простота експлуатації, швидкий запуск і відсутність необхідності складного обслуговування, як, наприклад, приготування паливної суміші. Крім усього іншого, ви обов’язково оціните полегшену вагу і компактні розміри, а абсолютна екологічність цих моторів поставить «плюсик» вашій кармі у справі збереження навколишнього середовища.

Матеріали, з яких виготовляються човнові мотори, відрізняються надійністю і довговічністю. Спеціально розроблена конструкція гвинта дозволяє не чіпляти водорості. Також зручність при експлуатації забезпечують ручний підйом мотора, регулювання кута нахилу і заглиблення гвинта.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: