text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Висоторізи

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Крок зрізу, мм
Довжина полотна, см
Довжина шини, см
Швидкість обертання ланцюга, м/с
Крок ланцюга, "
Розташування двигуна
Сортувати
Підібрано товарів з 8

Забудьте про роботу на нестійких драбинах! Багато користувачів уже давно оцінили переваги такого інструменту, як висоторіз. Обрізання сучків і гілок, підрівнювання крони дерев більше не нагадуватимуть акробатичні трюки — все дуже просто!

Акумуляторні висоторізи Greenworks призначені для якісного та ефективного догляду за садом на висоті. Головною їх особливістю є подовжувач, що виключає необхідність використовувати високі садові драбини. До важливих переваг належать: робота від літій-іонного акумулятора та мобільність, простота обслуговування та експлуатації, екологічність і економічність, низький рівень шуму та вібрації, легка конструкція з правильним розподілом ваги, якісне оснащення виробництва фірми Oregon, безінструментальний натяг ланцюга, наявність систем безпеки, що захищають двигун від перевантажень і оберігають оператора від випадкового ввімкнення.

Цей інструмент стане для вас справжнім відкриттям!

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: