text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Дачні поради на жовтень від Greenworks

Жовтень уже на порозі, а отже настав час зайнятися справами. Ловіть кілька порад від Greenworks, про що обов'язково потрібно подбати в цей місяць, інакше буде надто пізно, і заморозки не дадуть здійснити задумане.

САНІТАРНЕ ПІДРІЗАННЯ

Жовтень — чудовий час для санітарного підрізання. Такої спеціальної обробки потребують дерева, кущі, стебла багаторічників.

Видаліть мертві й зламані гілки, сформуйте крони дерев, щоб виключити поширення захворювань і відновити зовнішній вигляд. Аби це пройшло безпечно й без зайвого навантаження, скористайтеся акумуляторним висоторізом-гілкорізом G40PSF. Пристрій легко впорається з обрізанням гілок і сучків на висоті до 4 м. А завдяки 40-вольтному акумулятору ви зможете виконати до 100 зрізів, працюючи від однієї батареї.

Також не забувайте остаточно підстригти живоплоти до початку заморозків. Акумуляторний кущоріз G40HT61 зробить це швидко та якісно. Під час осіннього підрізання і вирівнювання живоплоту й кущів важливо пам'ятати, що після цих процедур узимку сніг має падати з гілок, а не тиснути на них. Завдяки легким у керуванні ручкам, одна з яких здатна робити оберт на 90° в обидві сторони, ви зможете вибрати оптимальний кут для вирівнювання. Чіткі обриси й форми допоможуть вашому живоплоту чудово виглядати навіть після сильного морозу.

ПРИБИРАННЯ ДІЛЯНКИ

Наведіть лад на ділянці, приберіть сміття, залишки падалиці, регулярно згрібайте листя, що опадає.

Спростити вашу роботу допоможе акумуляторна повітродувка G40AB. Зручна й досить легка для такого типу пристроїв, з аксіальним вентилятором, що робить можливим досягнення високих показників швидкості й обсягу повітряного потоку, вона допоможе вам сформувати купи з листя й дрібного сміття для подальшої утилізації.

ПІДГОТОВКА ІНСТРУМЕНТІВ ДО ЗБЕРІГАННЯ

Узимку велика кількість робіт на присадибній ділянці неможлива, а тому вже в кінці жовтня можна готувати більшість садових інструментів до зберігання на весь холодний період. Огляньте газонокосарку, тример, культиватор, кущоріз, насос та іншу техніку, вимийте, почистіть, змастіть їх консерваційним мастилом і приберіть. Переконайтеся, що місце для зберігання пристроїв захистить їх від усіляких негативних впливів: вологи, іржі тощо.

ЗАГОТІВЛЯ ДРОВ

Ця рекомендація буде корисна не тільки тим, у кого немає в будинку централізованого опалення, а й тим, хто любить узимку розпалити камін, багаття, розтопити баню. Про підготовку дров варто замислитися заздалегідь.

Для розпилювання колод незмінним помічником буде акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS15 з потужним безщітковим двигуном DidiPro. Інструмент оснащений шиною довжиною 35 см з кременистої сталі й високоякісним пиляльним ланцюгом, водночас він легкий і простий у використанні завдяки прогумованій рукоятці, безключовому натягу й заміні ланцюга.

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ

Газонна трава потребує догляду так само, як і будь-які інші рослини. Детально про те, як підготувати газон до зими, ми розповідали в нашій попередній статті. Якщо раптом ви ще її не читали, саме час це зробити й звіритися з нашим чек-листом!

РЕМОНТ ТА ПОЛАГОДЖЕННЯ

Обійдіть усю свою ділянку й оцініть, наскільки добре теплиці, альтанки, сам будинок зможуть пережити снігопади, хуртовини та зимові вітри. Перевірте на зимостійкість й інші споруди та в разі потреби відремонтуйте паркани, сараї і дровянки. У листопаді виконувати подібні ремонтні роботи буде вже досить складно.

Із цим завданням вам допоможуть впоратися наші акумуляторні інструменти з лінійки 24 В: дриль-шуруповерт GD24CD60, перфоратор GD24SDS2, лобзик GD24JS, кутошліфувальна машина GD24AG, циркулярна пила GD24CS. Усі ці інструменти працюють від батареї, яка на 30 % потужніше аналогів у 18 В. Відсутність проводів, шкідливих вихлопів, легкість в експлуатації і якість продукції забезпечать вам швидку та якісну реалізацію своїх ремонтних задумів.

Нехай осінь з технікою від Greenworks пройде легко й безтурботно!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: