text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Мийки

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Продуктивність, л/год
Довжина шланга, м
Об’єм ємності, л
Сортувати
Підібрано товарів з 11

Усе ще миєте вручну і ганяєте автомобіль на вартісну автомийку? Тоді ви точно потрапили туди, куди треба! Адже в цьому розділі нашого інтернет-магазину зібрано кращі моделі міні-мийок для максимально комфортного та ефективного прибирання!

Мийки високого тиску представлені електричними проводовими і акумуляторними безпроводовими моделями. Ці компактні, потужні та високопродуктивні інструменти передбачені для широкого спектру завдань. Наявність у комплектації різних аксесуарів і пристосувань для видалення забруднень дозволяє мити техніку й очищати будь-які поверхні на присадибній ділянці. Ці мийки виготовлені з надійних матеріалів і нержавіючої сталі, що гарантовано подовжить термін їх служби. Цікавий і зручний дизайн відрізняє міні-мийку G10 від інших моделей лінійки. Вона впорається навіть з найстійкішими забрудненнями і не займе багато місця при зберіганні.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: