text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Акумуляторні батареї

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Час заряджання до 100%, хв
Сортувати
Підібрано товарів з 13

Акумуляторні батареї Greenworks є унікальними універсальними пристроями, адже підходять для всіх моделей лінійки певного вольтажу. Це означає, що один елемент живлення може бути застосований і до газонокосарки, і до кущорізу, і до повітродувки...

Літій-іонні батареї складаються з елементів найвищого класу «А++», вироблених за останніми технологіями всесвітньо відомою японською компанією Panasonic. Спеціальна інтелектуальна програма регулює заряд/розряд одночасно в кожному елементі. Завдяки цьому термін служби акумулятора збільшується до 2000 циклів, час роботи інструменту від АКБ — на 20%, і що особливо важливо, потужність техніки не втрачається під час розряду батареї.

Greenworks виробляє акумуляторну техніку, що працює від батарей 24, 40, 60, 80 і 82 В. Їх ємність становить від 2 до 18,5 А∙год.

Надійність роботи акумуляторів забезпечує чіп для захисту від перегріву, перезаряду і глибокого розряду. Ударостійкий корпус вбереже від механічних пошкоджень внутрішні компоненти. Для зручності експлуатації передбачена зрозуміла система індикаторів рівня розряду.

Ідеальні умови зберігання акумуляторної батареї Greenworks — 40% заряду при температурі вище 0 °С.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: