text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Тримери

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Максимальна швидкість обертання, об/хв
Ширина обробки, см
Двостороння волосінь
Діаметр волосіні, мм
Телескопічна рукоятка
Сортувати
Підібрано товарів з 16

Приборкати «розшалілу» рослинність на ділянці або зробити останні штрихи в оформленні ідеального газону покликані тримери Greenworks.

Акумуляторні тримери є гідними конкурентами бензиновим та електричним моделям. Потужні двигуни із захистом від перевантаження забезпечують високу ефективність роботи і дозволяють впоратися не тільки з травою, а й з чагарником. Так, наприклад, модель GD40BC укомплектована 4-лопатевим ножем для різання великого чагарнику, до того ж цей інструмент має надійний безщітковий двигун DigiPro. Відносно невелика вага акумуляторних тримерів, мінімальний рівень шуму і вібрації, ввімкнення натисненням однієї кнопки гарантують комфорт і простоту експлуатації.

Електричні тримери мають пряму конструкцію зі сталевим валом або телескопічну ручку, оснащені двигуном з нижнім або верхнім розташуванням. У деяких моделях комплектацією передбачено наявність пиляльного диска. Система безпеки представлена тут запобіжником від випадкового ввімкнення і надійним захисним кожухом ріжучої частини.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: