text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Садовий гайд на лютий

Лютий — це найбільш вдалий місяць для того, аби підготуватися до весни. Спланувати посадки, заздалегідь перевірити свій арсенал садового інструмента, захистити дерева та багато іншого. Команда бренду Greenworks підготувала спеціальний лютневий гайд, аби старт дачного сезону не приніс вам неприємних несподіванок.

1. Перевірте, як ваші дерева й кущі переживають зиму

Узимку дуже важливо оглядати стовбури дерев. Цілком можливо, що за цей час на них з'явився лишайник або мох. У такому разі варто обприскати вапняним розчином крону. Якщо вам необхідно обробити аж ніяк не одне дерево, а весь сад, то вам точно не обійтися без акумуляторного садового обприскувача GSP1250.

Закріпіть його на спині як рюкзак й обробіть дерева легко та швидко. Бак пристрою вміщує 7,5 л розчину, а максимальна продуктивність становить 2,2 л/хв.

2. Принадіть птахів у садок

Щоб навесні не довелося відбиватися від шкідників, заведіть собі маленьких пернатих помічників. Птахи з радістю допоможуть вам у боротьбі з комахами, якщо ви подбаєте про будиночки для них. Тому обов'язково відремонтуйте старі або збудуйте нові годівнички.

Для цього скористайтесь акумуляторним дрилем-шуруповертом GD24DD60 — потужним, сучасним, із надійним безщітковим двигуном і трьома функціями: свердління з ударом, свердління без удару та робота з шурупами. Він допоможе вам швидко впоратися з багатьма будівельними завданнями. Але навіть якщо ви раптом затрималися, і вже почало темніти, на корпусі інструмента передбачено світлодіодне підсвічування робочої зони, тож ви точно встигнете доробити задумане навіть без додаткового джерела світла.

3. Убережіть рослини від опіків

Побілка, яку ви наносили в листопаді або в грудні, уже змилася дощами й снігом, тому саме час відновити її наприкінці зими. Практика показує, що лютневі відлиги значніше впливають на дерево, аніж сильні морози. Саме в цей час деревина ризикує отримати так званий сонячний опік. Зайнятися захистом стовбурів варто в суху погоду. А щоб не тягати велику кількість побілки або водоемульсійної фарби по всьому саду, перевозіть їх на самохідному садовому візку G40GC.

Легко переміщуйте хоч 150 кг щіток і ємностей із розчином за раз! Завдяки підйомному механізму й газовому упору оператор не відчує жодного навантаження. Візок G40GC має три швидкості (2 вперед та 1 назад) і стоянкове гальмо, а значить, коли необхідно, він легко поїде навіть по грудках і в гору, а коли треба, зупиниться на місці й сам нікуди не покотиться.

4. Обріжте дерева

Наприкінці зими можна згадати й про обрізання дерев. Саме в лютому така обробка принесе свої результати та не зашкодить рослинам.

Сухі, зламані, ті, що виходять за крону, гілки легко можна зрізати за допомогою акумуляторного висоторіза-гілкоріза G24PS20. Із ним вам не знадобляться ні драбини, ні сходи — він спеціально розрахований для роботи на висоті до 4 м від землі. Змінюйте довжину конструкції від 155 см до 205 см, залежно від того, де розташована гілка. Зручна гумова рукоятка з опорою на передпліччя допоможе правильно розподілити вагу, а акумулятор забезпечить тривалий час автономної роботи. Та навіть більше, працюючи висоторізом Greenworks, ви отримаєте гладкі й рівні зрізи, що дуже важливо як для естетики, так і для безпеки.

5. Підготуйте садовий інструмент

Перше, що знадобиться вам наприкінці зими чи на початку весни, — це культиватор. Придивіться до моделі GTL9526 від Greenworks. Вона компактна та проста у використанні, попрацювавши з нею, ви забудете про будь-які інші способи. Завдяки чотирьом ножам із максимальною глибиною обробки у 20 см і шириною у 25 см ви швидко та якісно розпушите грядки й видалите коріння бур'янів.

Виявляйте турботу до своєї ділянки в будь-яку пору року — і вона завжди радуватиме вас найкращими результатами. А з технікою Greenworks догляд й обробка землі будуть простими та екологічними!

Повернутись до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: