text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Гайд: осінній догляд за газоном

Рання осінь — це чудовий час для того, аби якісно підготувати свою галявину до зими, запобігти облисінню і грибковим захворюванням газону. Ось декілька простих інструкцій від нас щодо догляду за газоном в осінній період.

ОЧИЩЕННЯ

Обов'язково звільніть газон від мертвої трави, аби коріння насичувалися киснем. Регулярно очищайте галявину від листя, що опадає.

Але якщо за допомогою граблів робота буде тривалою і виснажливою, то з електричною повітродувкою-пилососом GBV2800 все буде зовсім інакше. У комплект входять труба для всмоктування сухого листя й мішок для їхнього збору, що робить процес значно комфортнішим. Завдяки потужному електродвигуну зі споживанням 2800 Вт тривалість очищення скоротиться в десятки разів.

АЕРАЦІЯ

Також для якісного насищення ґрунту киснем і водою, особливо якщо у вас щільний і густий газон, проведіть аерацію, інакше кажучи, проколювання ґрунту.

Незамінним помічником у цьому для вас стане аератор. Ви можете обрати акумуляторну модель G40DT30 або електричну GDT30. Завдяки валу зі сталевими зубцями та його високій швидкості обертання ви не тільки розпушите ґрунт, а й видалите з поверхні бур'яни, мертву траву та інші залишки листя, сміття в травозбірник об’ємом 20 л.

ПІДСТРИГАННЯ

Восени не варто забувати і про підстригання, тим паче воно буде не таким регулярним, як влітку. Орієнтуючись на погоду і ступінь відростання газону, регулюйте частоту обрізання й висоту трави. Зараз саме час змінити або підправити межі свого газону. Незамінними, особливо для рельєфних і важкодоступних його ділянок, стануть тримери від Greenworks. Як і у випадку з аератором, ви можете обрати акумуляторний або електричний тример.

Модель GST6030 з діаметром волосіні 1,65 мм і шириною скошування 33 см впорається навіть із занедбаними газонами, а телескопічна ручка й D-подібна рукоятка забезпечать максимальний комфорт під час експлуатації. Якщо ж ви зупинитеся на акумуляторному тримері G40LT, то вас потішать відсутність проводів, невелика вага пристрою, зручна рукоятка з упором у передпліччя та можливість роботи до 40 хвилин на одному акумуляторі.

ДОБРИВО

У весняно-літній період ви постійно підстригали газон, у зв'язку з чим добриво витрачалося переважно на зростання, і за осінь-зиму важливо відновити баланс поживних речовин.

Якщо ви власник великої території, яку необхідно якнайшвидше здобрити, скористайтеся універсальним самохідним садовим візком Greenworks G40GC. Ківш цього акумуляторного візка об'ємом 106 л вміщує до 150 кг вантажу. Маневрений, комфортний у використанні пристрій додатково оснащений підйомним механізмом ківша з газовим упором, що значно полегшує вивантаження вмісту.

МУЛЬЧУВАННЯ

Особливим способом удобрення газону і підтримання вологи в ґрунті є мульчування. Завдяки цьому процесу ви не тільки відновите недолік поживних речовин, але й захистите траву від критичних температур, досягнете оптимального рівня кислотності й уникнете росту бур'янів.

Для прискорення й спрощення роботи на великих ділянках скористайтеся акумуляторною газонокосаркою Greenworks GD40LM46SP, яка поєднує одразу три функції: мульчування, збирання трави і бічне викидання. Практична, потужна, яка майже не вимагає обслуговування, вона неминуче закохає вас у себе і стане невід'ємною частиною регулярних доглядових робіт за газоном.

Дотримуйтесь цих правил, використовуйте садову техніку Greenworks — і нехай газон тішить вас кожний сезон!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: