text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Газонокосарки Greenworks

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Самохідна
Ширина обробки, см
Матеріал корпусу
Бічний викид
Двобічне обертання
Сортувати
Підібрано товарів з 18

Якщо ваша мета — ідеальний газон, то вам просто необхідно ознайомитися з моделями і вибрати інструменти Greenworks у цьому розділі.

Акумуляторні газонокосарки і аератори можна порівняти за своєю потужністю з бензиновими аналогами. При цьому вони мають порівняно низький рівень шуму і вібрації та не створять серйозного дискомфорту під час роботи. Також перевагами цих інструментів можна назвати їх відносну легкість і компактність. У багатьох моделях є функція мульчування і бічного викиду, багаторівнева система регулювання висоти косіння, ріжуча система виконана зі сталі та вирізняється надійністю. Спеціальний «м’який» пластик не пошкодиться при потраплянні на корпус невеликих твердих предметів. Для захисту від випадкового ввімкнення є кнопка-запобіжник і передбачено спеціальний ключ. У нашому асортименті знайдуться й унікальні моделі для тих, хто хоче випробувати щось нове. Наприклад, G40LM49DB оснащена одразу двома двигунами, двома ножами і двома відсіками для батарей, що робить експлуатацію вдвічі ефективнішою.

Електричні газонокосарки і аератори також легкі та компактні, прості в роботі й обслуговуванні, мають потужні двигуни і зручне регулювання висоти косіння. Ударостійкий пластик вбереже внутрішні компоненти, а ергономічна конструкція дозволить легко керувати інструментом під час роботи і компактно збирати його для зберігання.

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: