text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Електроінструменти

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Продуктивність, л/год
Максимальна швидкість обертання, об/хв
Крутний момент, Н∙м
Тип патрона, мм
Діаметр диска, мм
Змінна швидкість, об/хв
Реверс
Сортувати
Підібрано товарів з 22

Електроінструменти Greenworks стануть гідними помічниками і для домашнього майстра, і для професіонала. Оцініть переваги цих моделей прямо зараз!

Лінійка акумуляторного електроінструменту, можливо, і вибивається із загальної тематики садової техніки, але це тільки на перший погляд. У господарстві та в саду не обійтися без цих пристосувань, адже садівник-любитель обов’язково облагородить територію прекрасним декором, оформить клумби і квітники, змайструє альтанку, і його фантазія може обмежуватися тільки розмірами ділянки. Тому тут вже ніяк не обійтися без легких і мобільних акумуляторних гайковертів, шуруповертів, шліфмашинок, шабельних пилок, реноваторів і багато чого іншого. Компактність, зручність роботи і ніякої прив’язки до мережі, продумана комплектація, надійний захист інструменту і оператора під час роботи, а також ергономічна конструкція цих виробів — все це робить очевидним вибір продукції Greenworks!

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: