text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Ланцюгові пили

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Крок зрізу, мм
Довжина полотна, см
Довжина шини, см
Швидкість обертання ланцюга, м/с
Крок ланцюга, "
Розташування двигуна
Сортувати
Підібрано товарів з 16

Інструменти GREENWORKS - № 1 у світі акумуляторної садової техніки

У саду, в лісі, на дачній ділянці або в поїздці на природу — скрізь стане в пригоді ланцюгова пила, і тільки Greenworks запропонує інструмент, який ідеально підійде саме для ваших завдань!

Акумуляторні ланцюгові пили нашої торговельної марки прості та легкі у використанні й обслуговуванні, зручні та надійні в роботі. Їх ергономічна конструкція, відмінно продумана система захисту і запуск натисненням однієї кнопки роблять ці інструменти кращими помічниками в дачному господарстві та в лісі. Також ланцюгові пили Greenworks забезпечені якісним і міцним оснащенням. У великому різноманітті моделей ви зможете вибрати універсальний інструмент або пристрої для конкретних цілей. Так, одноручна ланцюгова пила GD40TCS призначена для допоміжних робіт і фігурного різання по дереву. Невелика вага і компактні розміри моделі дозволяють працювати навіть однією рукою.

Висоторізи призначені для догляду за садом на висоті (обрізка сучків і гілок, рівняння крони). Вони мають усі переваги описуваної категорії, зазначені вище. Але головною їх перевагою є подовжувач, що виключає необхідність використовувати високі садові драбини. Унікальна модель G40PSH має змінні модулі — гілкоріз/кущоріз/подовження, а це ще більше розширює функціональні можливості інструмента.

читати далі