text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Ланцюгові пили

Фільтр
Обрано моделей Показати
 
  -  грн
Вольтаж
Тип двигуна
Крок зрізу, мм
Довжина полотна, см
Довжина шини, см
Швидкість обертання ланцюга, м/с
Крок ланцюга, "
Розташування двигуна
Сортувати
Підібрано товарів з 23

У садку, в лісі, на дачній ділянці або в поїздці на природу — скрізь стане в пригоді ланцюгова пила, і тільки Greenworks запропонує інструмент, який ідеально підійде саме для ваших завдань!

Акумуляторні та мережеві ланцюгові пили нашої торговельної марки прості та легкі у використанні й обслуговуванні, зручні і надійні в роботі. Їх ергономічна конструкція, відмінно продумана система захисту і запуск натисненням однієї кнопки роблять ці інструменти найкращими помічниками. Також ланцюгові пили Greenworks забезпечені якісним і міцним оснащенням.

У великому асортименті ви зможете вибрати універсальні інструменти або пристрої для конкретних цілей. Так, надійна модель GD40CS40 з безщітковим двигуном підійде і для невеликих завдань на дачній ділянці, і для роботи в лісі. Одноручна ланцюгова пила GD40TCS призначена для допоміжних робіт і фігурного різання по дереву, завдяки її невеликій вазі та компактним розмірам можна працювати навіть однією рукою. А ланцюговий висоторіз-гілкоріз G40PS20 оснащено трисекційною штангою для організації роботи на висоті до 4 м, не використовуючи драбини.

Просто зробіть вибір!

читати далі

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: