text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ЗОЛОТА РОМАНТИКА ОСЕНІ, АБО НАВІЩО ВАМ ПОТРІБНА ПОВІТРОДУВКА

Романтична пора, створювана буянням і барвами осіннього листя, яке кружляє та лягає на землю, як різнокольорові метелики літа, що минає, радує і захоплює нас тільки до перших холодів та дощів. Зазвичай осінь — це клопоти, і вони не завжди виявляються такими приємними, як, наприклад, збирання щедрого врожаю. Чим більше на вашій ділянці дерев та інших рослин, тим більше листя і сміття збирається на присадибній території. Звичайно, все це можна прибрати граблями та мітлами, але, погодьтеся, тут уже зовсім жодної романтики — енерговитратна, трудомістка і важка робота... Інша річ — повітродувка!

Дуже часто доводиться прибирати не золотисті хрусткі листочки, а опалу хвою, шматки кори, мокре листя і траву, вичищати сміття з-під каміння, клумб, уздовж доріжок. І тут уже граблі взагалі малоефективні! Зате повітродувка з легкістю впорається із цими завданнями, а ще буде корисна не тільки в теплу пору року, а й зимою. За її допомогою можна без зусиль видалити наслідки невеликого снігопаду з машини або садових доріжок.

Що за диво-техніка?

Пристрій являє собою конструкцію, що складається з двигуна і компресорного вузла. Взаємодія цих елементів дозволяє утворювати потужний повітряний струмінь. Спрямованість потоку забезпечується довгою трубою, розтрубом або насадками, залежно від комплектації.

Як вона працює?

Довгий патрубок повітродувки виключить необхідність нагинатися, а чітко спрямований і потужний струмінь повітря впорається навіть зі злежаним сміттям у важкодоступних місцях. Не потрібно робити одну велику купу — максимальний ефект буде досягнутий при формуванні на всій оброблюваній площі невеликих сміттєвих кучок, які можна легко зібрати у відро, кошик або мішок.

Як дібрати те, що потрібно?

Основна відмінність між повітродувками — це тип двигуна. Бувають електричні, бензинові й акумуляторні моделі. І тут уже кожен керується своїми особистими міркуваннями.

• Найпростіше обладнання — електричне. Воно також і найдоступніше для споживача. Такі повітродувки малошумні, легкі за вагою, незатратні в обслуговуванні. Однак істотним мінусом цієї техніки можна назвати абсолютну «прив’язаність» до джерела живлення, що обмежить ваші рухи. Крім того, електричний інструмент не можна використовувати у вологу погоду.

• Бензинові моделі вже давно на ринку садової техніки. І попри те що вони морально застаріли, регулярно знаходяться шанувальники таких пристроїв. Мінуси цього інвентарю значні: підвищений рівень шуму, шкідливі вихлопні гази, велика вага і необхідність регулярного технічного обслуговування, заміни витратних матеріалів. До того ж ви постійно вкладаєте кошти в роботу інструмента, заправляючи його паливною сумішшю. Плюсом є тривалість часу роботи, на відміну від акумуляторної повітродувки, і мобільність порівняно з мережевими моделями. Проте чи так необхідно годинами прибирати купи сміття на ділянці? За наявності хорошого апарату вистачить і 20 хвилин!

• Сучасна садова акумуляторна техніка, «законодавцем мод» якої є компанія Greenworks, має суцільні переваги. Так, за потужністю та іншими технічними властивостями акумуляторний інструмент можна порівняти з бензиновим. При цьому він створює зовсім трохи шуму, має знижену вібрацію, абсолютно екологічний, ідеально збалансований і порівняно легкий. Ці пристрої практично не вимагають техобслуговування. Значним плюсом цієї техніки є застосування універсального акумулятора, який підійде для всіх моделей однієї лінійки, дозволяючи заощадити при покупці інших інструментів. Єдиним мінусом акумуляторних пристроїв, який найчастіше й відлякує покупців, є ціна. Але це помилка. Розважливий господар розуміє: віддаючи перевагу акумуляторному інструменту, він заплатить трохи більше при покупці, але потім істотно заощадить під час експлуатації!

Вибір завжди залишається за вами!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: