text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ЗБІЛЬШЕНО ТЕРМІН ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ GREENWORKS

Новий 2020 рік починається з приємних нововведень! Ми раді повідомити вам, що з 1 січня для інструментів ТМ Greenworks збільшено термін гарантійного обслуговування.

Одним з головних пріоритетів компанії Greenworks Tools є задоволення клієнтських запитів. Ми не тільки працюємо над покращенням технічних характеристик продукції та впровадженням інноваційних технологій, а й приділяємо велику увагу сервісу. Тому для користувачів техніки Greenworks тепер діють нові гарантійні умови:

• 3 роки (36 місяців) — для інструментів і зарядних пристроїв, які використовуються для особистих (некомерційних) потреб;

• 2 роки (24 місяці) — для акумуляторних батарей, які застосовуються для особистих (некомерційних) потреб;

• 1 рік (12 місяців) — для всієї професійної техніки (серія 82 В), а також виробів, акумуляторних батарей і зарядних пристроїв, що використовуються в комерційних цілях і обсягах.

Оновлена гарантія поширюється на продукцію, придбану після 1 січня 2020 року.

ВАЖЛИВО! Для клієнтів, які купили техніку Greenworks у січні поточного року та отримали вироби зі старим гарантійним талоном у комплекті поставки, також діють оновлені гарантійні умови в разі пред’явлення чека, що підтверджує покупку у 2020 році.

У новому році переходьте на зелений!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: