text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ЗБЕРІГАННЯ САДОВОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНСТРУМЕНТУ ВЗИМКУ

Запорукою довговічності та безперебійної служби інструментів є їх грамотна консервація на зиму. Ми підготували 10 загальних правил підготовки техніки до зимового зберігання.

1. Очищення

Для початку необхідно очистити інструменти від пилу, бруду, трави та іншого, вимити всі елементи, які можна мити, і повністю їх висушити. Остання дія особливо важлива, оскільки волога, що залишилася на стиках деталей, потрапивши в неопалюване приміщення, на морозі перетвориться на лід, що може серйозно пошкодити інвентар.

2. Огляд

Усю техніку необхідно оглянути щодо зносу або пошкодження деталей. Визначте, що потрібно замінити або відремонтувати. Здійсніть заміну або ремонт до консервації виробів, щоб у новому сезоні вони були повністю готові до експлуатації.

3. Змащення

Усі частини і деталі, що потребують змащення, необхідно обробляти спеціальною оливою перед постановкою на зберігання.

4. Пластикові елементи

Також необхідно вивчити розділ інструкції, в якому позначені правила догляду та зберігання інструменту з пластиковими елементами. Дотримуйтеся температурних критеріїв, оскільки не весь пластик морозостійкий.

5. Різальне оснащення

Гострі різальні пристосування, наприклад леза садових ножиць і пиляльні ланцюги, слід зберігати в чохлах, попередньо заточивши.

6. Дерев’яні елементи

Ручні інструменти з дерев’яними держаками і ручками також потрібно ретельно вичищати, мити і ще більш ретельно висушувати.

7. Розміщення

Зберігайте інструменти у вертикальному положенні, наприклад, підвішуючи на спеціальних стінних гачках. Так вони будуть менше схильні до механічних пошкоджень і впливу вологого середовища.

8. Пожежобезпека

Цей пункт стосується пристроїв, що працюють на паливі. З метою пожежної безпеки необхідно злити бензин із цієї техніки.

9. Змащувальні матеріали

На відміну від пального, оливу і мастило зливати не можна. Їх потрібно замінити на зимові види, з іншого в’язкістю.

10. Приміщення для зберігання

Приміщення, в якому зберігаються інструменти, має бути сухим, добре провітрюваним, пожежобезпечним і недоступним для дітей.

Відповідально ставлячись до догляду за технікою, ви зберігаєте її зовнішній вигляд, функціональність, забезпечуєте безпеку роботи та економите. Тож не лінуйтеся зробити кілька простих дій!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: