text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЖИВОПЛОТОМ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРОФЕСІОНАЛІВ GREENWORKS

Живопліт — це ідеальна прикраса для саду і присадибної ділянки. До того ж, як стверджують екологи, він має чимало захисних та екологічних функцій. Так, для будинків, розташованих у великих містах, такий «живий» паркан слугує не тільки декоративним елементом, а й просто необхідний для підтримки екобалансу. Він очистить повітря, розмежує територію, захистить від шуму, пилу і сторонніх поглядів.

Існує кілька класифікацій живоплотів. Залежно від рослин, що утворюють їх, розрізняють: вічнозелені, листопадні, квітучі, виткі. Також «живі» паркани можна поділити за складом і влаштуванням на однопородні, комбіновані та шпалерні, а за висотою — на низькі (1 м), середні (1—1, 5 м) і високі (більше 1,5 м).

Фахівці компанії Greenworks оптимізували добірку видів рослин під відповідну висоту. Так, для низьких огорож використовується шипшина, барбарис, айва, для середніх — жимолость синя, бузок звичайний, акація жовта, а для високих підійде ялівець, ялиця, туя і клен.

Ще є поділ за складністю догляду за рослинами: формований і вільно зростаючий живопліт. Найпримхливіший у догляді — формований. Він виходить способом систематичного підрізування і надання суворих геометричних форм, завдяки цьому можна витримати певний стиль і створити бажаний естетичний вигляд.

Для догляду за живоплотом експерти Greenworks рекомендують акумуляторний кущоріз G40HT61. Цей інструмент автономний і простий в експлуатації, а також не потребує додаткового обслуговування перед початком роботи. Модель працює від акумулятора 40 В, який підходить для всієї лінійки техніки Greenworks із цим вольтажем. Невелика вага пристрою і прогумована рукоятка роблять експлуатацію максимально комфортною, завдяки цьому інструментом легко зможуть працювати жінки та літні люди. Кущоріз повертається на 90 градусів праворуч і ліворуч, забезпечуючи роботу під будь-яким кутом, що дозволяє надати бажану форму рослині.

Дивовижним чином облагородити і перетворити присадибну територію дозволить живопліт. А зробити його стильним елементом екстер’єру вашого будинку допоможе акумуляторний кущоріз Greenworks G40HT61.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: