text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

GREENWORKS ЗНОВУ ВИРУШИТЬ НА ВИСТАВКУ INTERTOOL У КИЄВІ!

Минулого року ми взяли участь у престижній міжнародній виставці інструментів та садової техніки Intertool. Тоді українське представництво компанії Greenworks привезло з Києва спеціальну нагороду в номінації «Техніка з майбутнього». Окрилені таким успішним дебютом, ми вирішили взяти участь у цьому заході знову.

Цьогоріч 21-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2020 пройде з 18 по 20 серпня. Місце зустрічі не змінилося — ми чекаємо вас у МВЦ за адресою: м. Київ, Броварський пр-т, 15 (ст. м. «Лівобережна»).

Щоб отримати безкоштовне запрошення, використайте промокод IT20 при реєстрації на сайті виставки: www.intertool.kiev.ua.

Будемо раді бачити вас біля нашого стенду C-8-1. Ми вже готові дивувати новинками зі світу акумуляторної садової техніки та інструменту Greenworks. Завітайте — буде файно!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: