text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Вибір пили — справа неПИЛьна!

Одним з головних інструментів у господарстві вважається пила. І це справедливо, оскільки вона незамінна не тільки для садових робіт, а й у будівництві.

До вибору такого важливого пристрою необхідно підходити з розумом і в першу чергу визначати завдання та критерії, які відповідають вашим потребам. Отже, за типом двигуна пили діляться на бензинові, електричні та акумуляторні.

Бензинові пили відрізняються найбільшою потужністю. При цьому вони є найнебезпечнішими у використанні, мають високий рівень шуму і вібрації, а також відчутну вагу, що ускладнює роботу оператора. Шкідливі вихлопні гази, що виділяються при роботі бензопили, негативно впливають на здоров’я людини і навколишнє середовище. А крім витрат на покупку, вас очікують постійні витрати на паливо і складний догляд за інструментом після кожного використання.

На сучасному ринку визнаними лідерами вже давно стали електричні та акумуляторні моделі. Це обумовлено їх невеликою вагою, мінімальним рівнем шуму і вібрації, відсутністю вихлопних газів, що дозволяє працювати пилою в приміщенні. Вважається, що такі інструменти значно поступаються в потужності пристроям з двигуном внутрішнього згоряння. Однак компанія Greenworks вже пропонує покупцям акумуляторну техніку, порівнянну за потужністю з бензиновою.

Крім цього, пили діляться на види, виходячи зі сфери їх застосування:

Ланцюгова пила — потужний інструмент для роботи з деревом. В саду, в лісі й на будівництві завжди знайдеться робота для цього пристрою, і йому не буде рівних у виконанні поставлених завдань.

Висоторіз-гілкоріз покликаний організувати безпечну роботу на висоті (обрізання гілок і сучків, підрівнювання крони тощо). З ним догляд за деревами стане набагато простіше та ефективніше.

Шабельна пила — універсальний пристрій для швидкого і точного розпилу деревини, металу, пластику, обрізання гілок та іншого. Завдяки компактним розмірам, можливості застосовувати різні полотна і здібності справлятися з завданнями різного ступеня складності цей інструмент полегшить життя і рядовому користувачеві, і професіоналу.

Циркулярна пила забезпечує точний і акуратний пропил. Вона впорається з кубометрами дощок і бруса, гіпсокартоном, ламінатом і м’яким металом, а також буде незамінною при масштабному зведенні присадибних споруд.

Для правильної роботи і довгої служби інструменту дотримуйтеся кількох простих рекомендацій, використовуючи електричний і акумуляторний інструмент:

— Зберігайте техніку (в тому числі й акумулятори) в сухому і теплому місці.

— Не допускайте перегрівання пристроїв під час роботи, робіть перерви при експлуатації.

— Тримайте ріжуче оснащення добре заточеним, щоб уникнути надмірного нагріву ланцюга та його швидкого зносу.

— Очищайте оснащення після кожного використання, підточуйте зуби і змащуйте шину спеціальною оливою.

— Рекомендується працювати при сухій погоді та з сухими матеріалами.

— Не нехтуйте заходами безпеки!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 516Необработанных заказов: