text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ GREENWORKS

Щодня ми отримуємо величезну кількість відгуків на нашу техніку, серед яких, зокрема, трапляються запитання про влаштування та експлуатацію мийок високого тиску Greenworks. У цій статті ми вирішили відповісти на найбільш поширені з них.

У чому різниця між моделями GPWG4 і G40?

Відмінності між цими моделями незначні, проте є різниця в декількох характеристиках:

1. Потужність: GPWG4 — 1800 Вт, G40 — 1900 Вт.

2. Максимальний тиск: GPWG4 — 130 бар, G40 — 135 бар.

3. Вага: GPWG4 — 8,2 кг, G40 — 8,6 кг.

4. Максимальна температура води: GPWG4 — +50 °С, G40 — +40 °С.

5. Також очевидні візуальні відмінності корпусу і конструкції.

В іншому обидві мийки схожі: робота від мережі, висока продуктивність у 420 л/хв, алюмінієва помпа, широка комплектація, ергономічний корпус.

Який тип підключення шланга до пістолета?

Майже всі моделі мінімийок Greenworks оснащені швидкознімною системою підключення шланга до пістолета. Швидкознімне з’єднання передбачає наявність спеціального конектора, завдяки якому пістолет підключається до шланга одиночним клацанням. Такий перехідник подовжує термін служби штуцера, на відміну від різьби. Для зняття пістолета досить натиснути на кнопку.

Однак є моделі (наприклад, G7), які мають різьбовий тип підключення, тобто пістолет накручується на шланг. Це обумовлено тим, що ці мийки трохи потужніші і призначені для професійного використання. Тому для максимально безпечної та довговічної роботи інструмента передбачено з’єднання у вигляді різьби.

Чи відрізняється довжина шлангів у комплектах мийок?

Довжина шланга відрізняється в різних моделях. Наведемо кілька прикладів: G10 — 3 м; G40 — 6 м; G50 — 8 м; G4 — 6 м; G5 — 8 м; G7 — 10 м.

Що таке функція самовсмоктування?

Помпа мийки високого тиску має можливість самостійно забирати воду з автономного резервуара (наприклад, бочка або відро), що розміщується нижче рівня розташування мийки.

Що таке фільтр грубого очищення?

Вода, що надходить у мийку, може містити в собі дрібне сміття, пісок та інші тверді часточки. Необхідно вберегти внутрішні компоненти від пошкоджень цими елементами. Фільтр грубого очищення передбачений для запобігання потрапляння твердих часточок усередину пристрою. Саме завдяки грубому очищенню термін служби виробу збільшується в рази.

Якими аксесуарами комплектуються мийки?

Комплектація мийок також відрізняється для різних моделей. Greenworks пропонує широкий асортимент аксесуарів.

1. Шланг високого тиску. Є одним з головних елементів і наявний у кожній мийці. Як ми вже з’ясували вище, залежно від моделі постачаються шланги різної довжини. Також є відмінність у матеріалі, з якого виготовлено шланг. Для більшості моделей це ПВХ (наприклад, G3, G4, G5, G40), розрахований на побутове використання. Для більш професійних робіт застосовується прогумований армований шланг (наприклад, G7).

2. Пістолет з подовжувачем. Дає змогу регулювати подачу води під час роботи. Усі мийки Greenworks оснащені функцією швидкої зупинки подачі води FullStop, завдяки чому оператор може контролювати витрату води. Подовжувач передбачено для очищення важкодоступних місць, наприклад водостоку або звисів.

3. Універсальна насадка з форсункою. За її допомогою створюється потужний потік води зі шланга. Швидкознімна конструкція дозволяє швидко зняти насадку для її прочищення або заміни на іншу.

4. Турбонасадка. Деякі комплекти мають у собі цю насадку, яка робить потік води набагато більш інтенсивним, що дає змогу не просто змивати пил або невеликий шар бруду, але й розбивати застарілі забруднення, наприклад стару фарбу або штукатурку. Крім точкової подачі, ця насадка може створювати коливання з боку в бік, що забезпечує максимально потужне і водночас делікатне очищення.

5. Пінокомплект. Мийна хімія допомагає усунути сильні забруднення. Тому для миття з використанням мийних засобів застосовується пінокомплект. Він складається з додаткового резервуара для шампуню й адаптера для пістолета. Принцип роботи цього аксесуара: під час подачі води в пістолет рідина проходить через резервуар із шампунем, завдяки чому на виході утворюється мильний розчин. Деякі моделі мийок обладнані бачком з піноутворювачем (G40, G50), а деякі — вбудованим бачком для мийного засобу (G5, G7), який утворює мильний розчин.

Як правильно працювати з піною?

У цьому немає нічого складного! Перед роботою залийте мийний засіб у бачок, дотримуючись рекомендацій виробника шампуню. Для правильного утворення піни бачок не має бути заповнений повністю. Встановіть пінокомплект на пістолет, увімкніть мийку і розпочинайте роботу. Важливо відзначити, що мийки високого тиску Greenworks, здебільшого орієнтовані на побутове використання, не створюють густої піни, як на автомийках. Утворення густої піни відбувається під більшим тиском, ніж у побутових мийках.

Ми радо відповімо на всі ваші запитання в коментарях під нашими товарами!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: