text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ВІДКРИВАЄМО СЕЗОН НОВИНКАМИ САДОВОЇ ТЕХНІКИ GREENWORKS!

Оскільки зима, що минає, в класичному її розумінні так і не настала, то перехід на весняний період не такий очевидний. Однак наближається весняно-польовий сезон, і готуватися до нього потрібно вже зараз, бо, очевидно, він обіцяє бути раннім.

Компанія Greenworks приготувала для вас кілька актуальних весняних новинок. Це одні з найнеобхідніших інструментів для роботи і наведення ладу на присадибній ділянці. У продаж уже надійшли: електрокультиватор, електротример, мережева мінімийка й акумуляторний висоторіз. Пропонуємо познайомитися трохи докладніше з кожною моделлю.

Культиватор електричний Greenworks GTL9526 (27017)

Цей інструмент призначений для обробки невеликих ділянок землі, які раніше вже оброблялися, наприклад грядок, клумб, квітників, парників і теплиць. Головними перевагами цього культиватора є компактні розміри, маневреність і простота використання. Чотири фрези забезпечують максимальну глибину обробки до 20 см, а ширина оброблюваної смуги — 25 см.

Тример електричний Greenworks GST2830 (21117)

Легка і компактна модель для косіння трави і м’якої порослі. Особливо зручним буде застосування цього тримера, коли необхідно проводити роботу у важкодоступних місцях, наприклад у квітниках або в кутках огорожі. Ширина скошування становить 23 см. Різальний пристрій — волосінь, яка подається в автоматичному режимі. Зручна рукоятка і збалансована конструкція цього інструмента дозволяють набагато менше втомлюватися під час роботи.

Мийка високого тиску Greenworks GPWG7 (5100807)

Мінімийка цієї моделі вирізняється високою потужністю і продуктивністю, максимальний тиск досягає 150 бар. Пристрій оснащено надійною помпою з алюмінієвого сплаву і поршнем з нержавіючої сталі, а також забезпечено захист завдяки автоматичному перепускному клапану зі скиданням надлишкового тиску. Швидкозатискні конектори дозволяють легко і швидко міняти насадки на пістолеті, а вбудований бак для мийного засобу оснащений автоподачею. Також передбачена функція самостійного забору води з автономних джерел. Багата комплектація моделі порадує будь-якого користувача.

Висоторіз-гілкоріз акумуляторний Greenworks G40PS20 (1400707LM)

Ця модель уже була представлена на нашому сайті, проте відзначимо, що змінився її артикул. Чи є потреба перелічувати всі переваги такого інструмента? По-справжньому зрозуміти це можна тільки на особистому досвіді використання! А загалом головною перевагою цього висоторіза-гілкоріза є трисекційна штанга максимальною довжиною більш як 2 метри, а із цього випливає, що не потрібно тягнути садові драбини і балансувати на висоті з інструментом, який працює. Безпечно і зручно! Також перевагою роботи саме із цією моделлю є живлення від акумуляторного джерела — це легко, економічно та екологічно.

Приємним бонусом до всієї цієї чудовості буде гарантійний термін у 3 роки, що надається виробником, на всю техніку Greenworks. Зустрічайте весну в повній готовності!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: