text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ТИПИ ПОДАЧІ ВОЛОСІНІ В ТРИМЕРАХ

Тример — універсальний садовий інструмент, здатний упоратися і з видаленням заростей на запущеній ділянці, і з точним підрівнюванням крайок газону. Сьогодні цей інструмент представлений у найрізноманітнішій безлічі моделей і характеристик, починаючи з потужності та закінчуючи ергономікою рукоятей і розмаїттям форм.

Важливою складовою тримерів є різальний інструмент. У цій статті ми розповімо про волосінь і типи її подачі.

Волосінь використовується для роботи з травою, і її основними перевагами є ширина захвату та відносна безпека порівняно з ножами і дисками. Також при використанні волосіні забезпечується менше навантаження на двигун і редуктор. А ще це найбільш витрачуваний матеріал для косіння.

Щоб заміна волосіні не здавалася постійною проблемою, розроблено типи котушок, які мають свої переваги. Отже, за способом подачі волосіні розрізняють ручний, напівавтоматичний і автоматичний типи котушок.

Ручна подача волосіні

Вже з назви зрозуміло, що в цьому випадку волосінь потрібно подовжувати руками. Для такої операції тример необхідно вимкнути, і це логічно, адже безпека понад усе! З плюсів цього типу котушок вирізняють низьку вартість і економну витрату під час роботи. Головним мінусом є трудомістке подовження кордів вручну.

Напівавтоматична подача волосіні

Під час роботи тримером, якщо знадобилося збільшити довжину волосіні, необхідно легенько вдарити об землю котушкою. Кнопка, що розташована на ній, відкриває механізм звільнення волосіні. Перевагами можна назвати нескладний принцип дії, зручну і швидку подачу без перерви в роботі. Недоліки: більш висока вартість порівняно до ручної котушки, ускладнене з технічної точки зору влаштування системи подачі.

Автоматична подача волосіні

Це останнє слово техніки в цій сфері. Автоподача дозволяє не стежити за витратою волосіні, оскільки тример її подовжує автоматично. Ця дія відбувається при зниженні обертів двигуна. Головний плюс — подача волосіні в автоматичному режимі під час роботи інструмента. До мінусів, очевидно, належить ще більша вартість, ніж у попередніх варіантів. А найбільшим недоліком вважається технічно більш складне влаштування. Варто ретельно підходити до вибору автоматичної котушки і використовувати тільки оригінальні комплектуючі.

Підіб’ємо підсумок. Ручні котушки витрачають волосінь помірно, але незручні в подачі. Напівавтоматичні найбільш оптимальні у використанні, головне — стежити за волосінню і вчасно «вдаряти» тример. Автоматичні котушки зроблять усе за оператора, але мінусом є неекономна витрата волосіні.

Зазначимо, що важливу роль в ефективності роботи відіграють характеристики і якість волосіні. Вибираючи відповідний варіант, необхідно враховувати товщину і форму нитки, дотримуйтеся при цьому відповідності параметрам інструмента, прописаним у його паспорті.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: