Тример акумуляторний Greenworks GD40BCB без АКБ і ЗП
Код товару: 2105707| Вольтаж | 40 В/Li-Ion |
|---|---|
| Ширина обробки, см | 40 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 6300 |
| Вага, кг | 4.5 |
| Двостороння волосінь | Є |
-
Тример акумуляторний Greenworks GD40BCB — відмінна заміна електричним і бензиновим моделям. Він легко впоратися з високою травою, а завдяки пиляльному диску (в комплекті) можна різати великий чагарник. Це напівпрофесійний тример, який відмінно підійде для ведення дачного господарства.
Модель оснащено надійним безщітковим двигуном DigiPro, порівнянним за потужністю з бензиновими аналогами, при цьому він абсолютно екологічний, має високий крутний момент, низький рівень шуму і вібрацій, простий в експлуатації.
Ввімкнення тримера здійснюється однією кнопкою, основне застосування — підрізування трави у важкодоступних для газонокосарки місцях, а також підрізування кущів. Ця модель має ремінь через плече, ергономічний дизайн рукоятки з упором у передпліччя.
Довгий автономний час роботи (до 40 хвилин від 4 А∙год батареї) і відсутність необхідності використовувати бензин й оливу, переносити за собою провід, боячись його порізати, — ось ключові переваги цього тримера.
Ця модель оснащена запобіжником від випадкового ввімкнення і захисним кожухом різальної частини. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження, вал між двигуном і різальною частиною — прямий, виконаний зі сталі.
Тример працює від АКБ G-MAX 40V, яку можна використовувати з іншими пристроями лінійки 40 В.
Особливості:
- Безщітковий (індукційний) двигун DigiPro
- Прямий сталевий вал
- Невелика вага
- Мінімум часу для підготовки до роботи: ввімкнення натисканням однієї кнопки
- Зручна рукоятка з упором в передпліччя і наплічний ремінь
- Котушка з напівавтоматичною подачею волосіні діаметром 2 мм
- Час автономної роботи — до 40 хвилин від 4 А∙год батареї
- Запобіжник і захисний кожух різальної частини
- Захист двигуна від перевантажень
- Пиляльний диск у комплекті
- Робота від 40 В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки
- Гарантія — 3 роки
Комплектація:
- Акумуляторний тример
- Пиляльний диск
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
УВАГА! Цей товар поставляється БЕЗ акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Їх можна придбати окремо. Ви можете підібрати одну або кілька АКБ ємністю до 8 А∙год (див. список сумісних з вашим інструментом моделей) і ЗП будь-якого типу, в тому числі з режимом прискореної зарядки, що відповідають вашим потребам в роботі.
Додаткова інформація для покупця:
Акумулятори, сумісні з тримером Greenworks GD40BCB: G40B2; G40B4; G40B6.
Інші моделі тримерів Greenworks у розділі «Тримери».
Дізнатися секрети виробництва техніки з майбутнього
Виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, дизайн і комплектацію виробів. Зображення в інструкції можуть відрізнятися від реальних вузлів і написів на виробі.
-
Основні характеристики
Тип інструменту Тример акумуляторний Вольтаж 40 В/Li-Ion Тип двигуна Безщітковий Максимальна швидкість обертання, об/хв 6300 Ширина обробки, см 40 Двостороння волосінь Є Діаметр волосіні, мм 2 Регулювання довжини волосіні Напівавтоматичне Комплектація Акумуляторний тример
Пиляльний диск
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
АКБ і ЗП у комплект поставки не входятьТелескопічна рукоятка Немає Час роботи (2 А∙год), хв <20 Час роботи (4 А∙год), хв <40 Рівень шуму, дБ <96 Розміри (Д×Ш×В), мм 880×280×180 Вага, кг 4.5 Артикул 2105707 -
Відгуки покупців (15)
Ігор Боженко 20 бер 2025Тример подобається, косить краще за бензинову що була раніше,.Працює тихіше , ручка зручна, з ремнем так взагалі спина не навантажується. Є в комплектті шпуля і ніж.
Алексей 8 січ 2025Этот триммер обеспечивает впечатляющую производительность для стрижки травы и ухода за газоном. Безщеточный двигатель обеспечивает постоянную мощность и крутящий момент, легко справляясь даже с высокой травой. Регулируемая скорость позволяет точно контролировать скорость резания, а раздвижная штанга обеспечивает универсальность и комфорт. Доволен данной техникой на все 100 %
Сергій 17 лис 2024Не жалкую що купив. Косить дуже добре.
Сергій 21 тра 2024В мене пару запитань Штанга, розкладка чи суцільна ? Яка конструкція штанги, чи можна підігнати під свій ріст ? Чи можна замість лески, поставити ніж (та чи він йде в комплекті) - ?
Greenworks Ukraine 21 тра 2024Добрый день! Штанга складається з двох частин , вона фіксується в одному положенні. Ніж можно поставити, він також є у комплекті. Дякуємо за запитання!
Сергій 21 тра 2024Трошки не зрозумів, під свій ріст штангу можна підігнати ? Дякую
Сергій 21 тра 2024Чи на всіх акамуляторах є показник заряду ?
Юрий 7 вер 2023Триммер заказывал здесь, как сказали мне тут , что он самый мощный и косит почти как бензиновый. Скажу честно, что я удивлен, косит он реально всё что наросло. Я доволен своим выбором и за хорошую консультацию.
Владимир Пелехов 13 сер 2023Очень довольны этим триммером, пользуемся всей семьей, просят и родственники на свои участки и друзья. Косит он реально всё что мешает на участке, кроме мелких деревьев. Удобный и даже не такой громкий как бензиновый.
Олена 13 кві 2023Триммер супер, дякую що допомогли обрати!)
Роман Ковпенко 4 кві 2023Потужний як бензиновий, але на порядок кращий! Меньше шуму, косишь поки вистачає зарядку акб. Лешко збирається.
Максим Шалошенко 19 жов 2022Триммер действительно оказался мощным с хорошей комплектацией. Скашивает на отлично любую прорасль.
Артем Барский 6 сер 2022Триммер мега мощный, не хуже бензинового косит всё. Я доволен на все 100 %. Удобно и практично. Буду и дальше обращать на эту технику внимание.
Олег 12 лип 2022Бомбезный триммер, берите не пожалеете!
Boris21 7 тра 2021Триммер очень мощный и удобный, не хуже бензинового. Есть и нож и шпуля. Покосил весь участок в 8 соток и не почувствовал. На 6 А аккумуляторе работает почти час, заряжал его примерно 2,5 часа.
Станислав Коваленко 28 січ 2021Доволен покупкой и сервисом. В жизни была и бензиновая коса и электрическая, ну этот триммер лучший их всех. Он проще, легче в работе и я не привязан к месту или розетке, бензину и маслу. Вообщем - оно того стоит. Лучше раз заплатить немного дороже и взять с аккумулятором , чем купить и потом бегать её то смазывать, то заправлять, то боятся на провод наступить. Перечислил все из своего опыта, что именно раздражало в предыдущих инструментах. Надеюсь следующим этапом будут триммеры, которые управляются силой мысли.)
Анастасия 23 вер 2020Купили с мужем этот триммер и очень довольны. Косит мощно, работать можно и женщине. Всё легко и просто запускается, никаких горючих примесей, аккумулятор вставил и работаешь себе.
Дмитрий Ковченко 28 сер 2020Триммер отличнейший, не уступает по свойствам бензиновой, косит всё на раз-два. Очень удобно держать рукоять, не нагружается спина , всё нужное в комплекте есть. Ремешок, нож, шпуля уже заряженная леской. Лучшей аккумуляторной с такой рукоятью не встречал на просторах интернета. Покупал также отдельно 6 А аккумулятор и зарядное устройство . Час работы от АКБ ! Целый час, чего мне хватает на весь участок с головой. Благодарю за хорошее качество и за то что помогли с выбором!



















