text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ПЕРЕМОГА В НОМІНАЦІЇ «ТЕХНІКА З МАЙБУТНЬОГО»

Знаковою подією, що ознаменувала початок роботи в Україні, для компанії Greenworks стала участь у престижній міжнародній виставці інструментів та садового інвентарю Intertool Kiev 2019. Ми змогли здивувати досвідчених відвідувачів цього масштабного заходу і навіть удостоїлися спеціальної нагороди — медалі за перемогу в номінації «Техніка майбутнього».

Це перше значне досягнення українського представництва Greenworks, і ми раді отримати таке визнання. Усвідомлюючи велику відповідальність, ми готові щодня виправдовувати всі найкращі очікування нашого споживача.

Акумуляторна садова техніка й електроінструмент Greenworks покликані назавжди змінити уявлення про роботу на присадибній ділянці. Для створення краси, затишку і комфорту навколо себе більше не потрібно проходити всі кола пекла, починаючи з приготування паливної суміші та закінчуючи сварками із сусідами через жахливий шум і шкідливі вихлопи. Ми пропагуємо зручність експлуатації, продуктивність та ефективність, а також розумний внесок у техніку для саду.

Не чекайте приходу цивілізації чи настання прекрасного майбутнього — створюйте їх самі! Пропонуємо вам почати з мобільного, економічного й екологічного акумуляторного інструменту Greenworks. Відчуйте, що світ навколо вас змінюється вже зараз!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: