text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ТРИМЕР ПРОТИ ГАЗОНОКОСАРКИ: ЩО ВИБРАТИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗОНУ?

Перш ніж шукати відповідь на це серйозне для дачника і садівника-любителя питання, необхідно оцінити розмір та особливості ділянки, яку передбачається обробляти, ступінь її запущеності, а також вік і фізичні здібності оператора.

Отже, якщо ви власник 6-ти соток (не більше), а рослинність на вашому подвір’ї не нагадує непрохідні джунглі, то із завданням береться впоратися тример. Акумуляторна модель Greenworks GD40BC (40 В) вирізняється легкістю, мобільністю, простотою керування та обслуговування, а отже підійде для чоловіків і жінок будь-якого віку.

Якщо ж за ділянкою вже давно не доглядали, рекомендується використовувати газонокосарку. Для аматорів у цій справі найбільш оптимальним варіантом може стати акумуляторна Greenworks G40LM35 (40 В), оснащена, крім косіння, функціями збору трави в місткий травозбірник і мульчування. При цьому значно збільшується охоплення оброблюваної території.

Багато спеціалістів відзначають, що найкращого результату в догляді за присадибною ділянкою можна досягти тільки завдяки застосуванню тримера і газонокосарки в тандемі. І дотримуватися цих рекомендацій стає набагато простіше з технікою Greenworks, адже виробник розробив спеціальні універсальні акумулятори, які підходять до будь-якого інструмента одного модельного ряду, а отже це не потребуватиме великих витрат.

Таким чином, зробити генеральне косіння вам допоможе газонокосарка, а виправити дрібні неточності та довести газон до ідеалу — тример. Просто переставте батарейку!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: