text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Що робити на городі та в садку навесні

Впродовж довгої зими в нас було достатньо часу на відпочинок від різноманітних городніх і садових робіт, ми мали змогу приблизно спланувати те, що найперше треба виконати з появою тепла.

Здоров’я рослин, якість майбутнього врожаю та те, чи матимемо ми яскравий і комфортний відпочинок впродовж теплого сезону, залежить саме від весняних робіт. Тому їм треба приділити особливу увагу.

А впоратися з усіма завданнями допоможуть мережеві й акумуляторні інструменти Greenworks.

1. Приберіть сміття, листя, поламані гілки, залишки трави

Щоб подвір’я стало охайним, почніть із загального прибирання території. Тим паче серед минулорічних «схованок» можуть лишитися різноманітні шкідники і бактерії.

Для прибирання сухого листя, пилу на доріжках використовуйте електричну повітродувку-пилосос GBV2800. Органічні відходи можна відправити до компосту, а от пластикові й іншого походження треба винести в спеціальні контейнери.

2️Проведіть чищення дерев і чагарників

Ретельно огляньте фруктові дерева, виявіть хворі, слабкі, зламані гілки. Обов’язково зріжте такі, що ростуть донизу або всередину крони, заважають одна одній. Користі вони не приносять, а от процес визрівання та збирання врожаю роблять важчим.

Дайте більше «кисню» рослині. Ідеальними помічниками під час такої справи будуть ланцюгова пила G40CS30 і висоторіз-гілкоріз G24PS20.

Для видалення значної частини товстих гілок або повного спилювання «дорослих» дерев візьміть акумуляторну пилу GD40CS18 або мережеву GCS1840, які оснащені 40-сантиметровими шинами. А щоб провести санітарне чищення декоративних та ягідних чагарників, надати їм і живоплоту форму, скористайтеся кущорізом G40HT61 або G40PHA.

3. Застосуйте залишки від чищення дерев для декорування

Багато хто радіє, коли з’являються зайві гілки фруктових дерев: це ж прекрасна можливість збільшити запаси дров для майбутніх шашликів, барбекю чи просто дружніх посиденьок біля вогнища. Але є ще декілька способів їхнього застосування, коли ви можете проявити свої дизайнерські навички.

З гілок великого діаметра або стовбурів зробіть красиву доріжку, замостіть такими кружальцями зону відпочинку, де потім можна ставити стіл зі стільцями для приємного проведення дозвілля. Товсті гілки розпиляйте на частини, а потім з них зробіть клумбу чи невисокий парканчик, яким можна розділити зони подвір’я.

4. Підготуйте теплицю, клумби, грядки, внесіть у ґрунт добрива

Якщо помітите якісь бур’яни, відразу видаліть їх, а вже потім обробляйте землю за допомогою електрокультиватора GTL9526. Вона має бути пухкою перед посадкою квітів, овочевих та ягідних культур.

До того ж, якщо ви не вносили добрив торік, найкращий період, щоб це зробити, — саме зараз. Можете скористатися органічними видами, в яких містяться азот, калій, фосфор, кальцій та інші необхідні для поліпшення стану ґрунту і сприяння розвитку рослин елементи. Головні плюси органіки — натуральність, простота внесення, швидкість засвоєння, безпечність для навколишнього середовища. Завдяки їй структура землі стає кращою, більш пухкою, насиченою поживними речовинами.

Можете скористатися також гранульованими добривами, проте майте на увазі, що для їхнього повного розчинення потрібно значно більше часу.

Перевірте стан теплиці та квітників. У разі потреби підфарбуйте їхні дерев’яні або металеві елементи, проведіть загальний ремонт. Для видалення старого шару фарби або монтажу нових конструкцій може знадобитися додаткова техніка — наприклад, ударний дриль-шуруповерт G24CD чи кутошліфувальна машина GD24AG.

5. Вичистіть садові доріжки і зони відпочинку

Звісно ж, ви могли минулої осені все підготувати та почистити, але зимові опади і сміття, яке прилетіло з вітром, дуже часто вносять свої корективи. Поверхневий шар пилу та піску можна прибрати акумуляторною повітродувкою моделі G40AB, а от упоратися з брудом, що в’ївся у шви між плиткою чи різні поверхні, допоможе мийка високого тиску GPWG4.

6. Продумайте садове освітлення, почніть його встановлення

Зона біля каміна у дворі, патіо або альтанка заграють увечері новими барвами, коли ви розвісите там вуличні гірлянди з теплим світінням. Уздовж доріжок розмістіть невеликі ліхтарі з притишеним світлом, а от біля центральної алеї — високі, які яскраво світять.

Продумано розташувавши освітлення й індивідуальне підсвічування в кожній зоні, ви матимете добрий настрій навіть після дуже виснажливого дня.

7. Вивезіть залишки сміття

Коли ви закінчите ретельне прибирання та чищення, відправите органічні відходи до компостера і розподілите зрізані гілки, на вас буде чекати ще одна важлива справа — вивіз сміття. Загалом цю процедуру мало кому подобається виконувати, проте з містким акумуляторним самохідним візком G40GC ви зможете стати тим, хто залюбки береться за неї.

І пам’ятайте: разом з технікою Greenworks будь-яке прибирання стає бадьорішим, найбільш складні роботи — простішими та креативнішими! А замовити мережеві й акумуляторні інструменти ви можете в нашому інтернет-магазині.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: