text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

СНІГОПРИБИРАЛЬНА ТЕХНІКА GREENWORKS: ЗИМА НЕ ЗАСКОЧИТЬ ВАС ЗНЕНАЦЬКА!

На сьогодні є два основних способи прибирання снігу. Перший з них — ручний: чищення засніжених територій за допомогою лопати із широким ковшем і прямою крайкою. Будьте впевнені, їй не шкода ані вашої спини, ані сил, ані здоров’я, ані часу! Другий спосіб — автоматизований: легка та невимушена робота за допомогою снігоприбирачів.

Отже, якщо зі звичайною лопатою діло зрозуміле, то щоб дібрати якісний снігоприбирач, спочатку потрібно розібратися. Існує три типи снігоприбиральних машин: бензиновий, електричний і акумуляторний.

Багато хто вибирає бензинові снігоочисники, тому що вважає їх більш потужними, ніж пристрої з електродвигуном. Дійсно, вони спроможні очистити від снігу досить велику територію за короткий час. Але, на жаль, на цьому переваги таких машин закінчуються.

Останнім часом набувають популярності електричні снігоприбирачі. І це логічно, адже вони економічні в експлуатації та обслуговуванні, абсолютно екологічні, мають невелику вагу (відчутна різниця порівняно до бензинових), просте і зрозуміле влаштування та систему керування. Головним мінусом проводових електричних моделей, це очевидно, є «прив’язаність» до електромережі, що істотно обмежує радіус їхньої дії.

Акумуляторні снігоприбирачі поєднують головні переваги попередніх типів очищувачів. Це всі переваги електротехніки плюс мобільність бензинових аналогів. Окремо можна сказати про потужність: акумуляторні моделі за цим показником майже не поступаються середньостатистичним представникам цієї техніки з двигуном внутрішнього згоряння. До того ж розпочати роботу можна негайно, навіть незважаючи на низьку температуру, простим натисканням однієї кнопки.

Проте і це не межа можливостей акумуляторної техніки. Компанія Greenworks розробила кілька лінійок продукції різного вольтажу. Одна батарея підходить для цілої низки пристроїв з однаковою напругою, що забезпечує істотну економію при покупці іншого інструменту для дому та саду. Часу роботи на одному заряді АКБ зазвичай достатньо для задоволення домашніх потреб. При більших масштабах експлуатації рекомендується придбати додатковий елемент живлення: це дозволить не перериватися для підзаряджання.

Снігоочисна техніка Greenworks призначена для обробки невеликих і середніх ділянок та видалення різних видів снігових опадів: свіжий і підталий сніг, злежані й укриті крижаною кіркою маси. Купуючи пристрій для чищення снігу, необхідно розуміти, які цілі ставитимуться перед ним.

Компанія Greenworks пропонує два види снігоочисників: класичні снігоприбирачі (мережеві й акумуляторні, самохідні та несамохідні), електролопати (мережеві й акумуляторні). Серед акумуляторного снігоприбирального обладнання Greenworks розглянемо деякі моделі більш докладно.

Лопата акумуляторна Greenworks GD40SS

Для прочищення доріжок і прибирання снігу на невеликих ділянках електролопата — ідеальний вибір! Ця унікальна компактна модель з легкістю впорається зі свіжим снігом висотою до 15 см. Сучасний надійний безщітковий двигун DigiPro живиться від акумулятора 40 В. Шнек виконаний з ударостійкого ABS-пластику, який не перевантажує мотор завдяки своїй легкості, а також щадить декоративні покриття. Ширина захвату становить 30 см, а дальність викидання снігу — аж до 6 м. Зручність роботи забезпечують: відносно невелика вага (лише 7 кг), регульована штанга, наявність захисту від випадкового ввімкнення, низький рівень шуму і, звичайно, простота обслуговування та експлуатації. АКБ і ЗП комплектацією не передбачені, їх необхідно придбати окремо.

Снігоприбирач акумуляторний Greenworks GD40ST

Ця несамохідна снігоприбиральна машина практично універсальна: завдяки армованому прогумованому шнеку вона підходить і для прибирання тонкого шару пухнастого снігу, і для видалення пласта важких мокрих снігових мас висотою до 25 см. Ширина захвату становить 51 см. Модель також оснащено безщітковим двигуном DigiPro. Пристрій має компактні розміри та відносно невелику вагу —15,2 кг. Для комфортної роботи передбачено: вбудований світлодіодний ліхтар, регулювання кута викидання до 190°, кнопка-запобіжник від випадкового ввімкнення. Колеса діаметром 17 см забезпечують відмінну прохідність. Снігоприбирач працює від 40 В акумулятора, який не входить у комплект поставки.

Снігоприбирач акумуляторний Greenworks GD40SB

Ця модель відрізняється від попередньої розширеною комплектацією: вона постачається разом з акумуляторною батареєю 40 В ємністю 4 А∙год (приблизно 40 хвилин безперервної роботи) і відповідним зарядним пристроєм. Снігоприбирач призначений для очищення від снігу прибудинкових територій, дачної ділянки та ін. Особливий «м’який» пластик, з якого виконаний шнек, очищає декоративні поверхні, не пошкоджуючи їх. Захват ковша становить 51 см, а висота — 25 см. Дальність викидання регулюється: її максимальне значення — 6 м, дефлектор обертається на 190°. Безщітковий (індукційний) мотор DigiPro має високий крутний момент. Завдяки кнопці-запобіжнику вдасться уникнути випадкового ввімкнення. Прогумовані колеса вирізняються високою прохідністю. Також для зручності роботи в умовах поганої видимості передбачено світлодіодний ліхтар. Загальна вага поставки становить 20,7 кг.

Будьте завжди готові до сезону приборкання снігових заметів і подолання наметів зі снігоприбиральною технікою Greenworks! Сподіваємося, ми допомогли вам зробити правильний вибір!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: