text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

САМОІЗОЛЯЦІЯ: ВМИКАЄМО РЕЖИМ «ДОМАШНЬОГО МАЙСТРА»

Уже понад місяць самоізоляції, і вигадувати заняття та розваги стає дедалі складніше. Ми підкинемо кілька ідей!

Сидячи цілісінькими днями вдома, не пускайте до своєї оселі лінощі та нудьгу — більше ініціативи! Такі важливі справи, як дрібний домашній ремонт і підвищення побутових зручностей, найчастіше перебувають у режимі очікування.

Починайте з нагального — того самого «цвяха», до якого ніколи не доходить черга. Повісити картину, сімейний портрет, аплікацію дитини і зробити цим візуальний акцент в інтер’єрі або порадувати приємним спогадом — із цим на відмінно впорається дриль-шуруповерт Greenworks G24CD. Також за його допомогою легко прикріпити поличку, вішалку, дзеркало та ін. Справа декількох секунд!

Далі переходьте до розхитаних дверцят, розбовтаного шурупа в ручці сковорідки або каструлі, кріплення, що виступає з меблів. Візьміть той самий дриль-шуруповерт — і нехай ці дрібні неприємності більше не засмучують вас. Радимо перевірити всі місця в будинку, де може знадобитися щось докрутити. І впорайтеся з усім одразу!

Якщо завдяки попереднім «вправам» ви ввійшли в смак, то можете зайнятися більш масштабними справами. Відмінне завдання — дати лад меблям, що «трохи втомилися». Вам може стати в пригоді шліфувальна машина Greenworks G24ROS, гвинтоверт Greenworks G24ID або навіть шабельна пила Greenworks G24RS.

Старий лінолеум, під яким, напевно, вже завелася цвіль, необхідно замінити. До того ж ви побачите, як зміниться кімната з оновленою підлогою. Для простої та ефективної роботи обов’язково скористайтеся реноватором Greenworks G24MT.

А якщо вас раптом захопить хвилею натхнення, змайструєте що-небудь своє, озброївшись усім цим набором електроінструментів від Greenworks!

Окрема тема — гараж. Крім упорядкування полиць з усякими «потрібностями», розташуйте правильно і зручно інструмент, який там зберігається. Наприклад, садову техніку Greenworks, типу тримера, кущоріза, повітродувки, можна розташувати на спеціальних гаках на стінах. Зарядний пристрій для акумуляторних інструментів також зручно монтувати на стіну за допомогою передбачених кріплень. Не зберігайте акумуляторні батареї з дрібними металевими предметами, які можуть їх замкнути.

В ідеально прибраному гаражі має бути прекрасно доглянутий автомобіль. Досягти найкращого результату можна легко і просто за допомогою будь-якої з мийок високого тиску Greenworks. Просто виберіть модель, що відповідає вашим уподобанням, — і миття машини перетвориться на приємне заняття.

Важливим завданням в обслуговуванні автомобіля і забезпеченні безпеки їзди є правильне та надійне затягування гайок на колесах. Для цього ви можете застосувати гайковерт Greenworks G24IW. Про всяк випадок беріть його із собою в дорогу. Цей акумуляторний інструмент займе зовсім небагато місця і зможе виручити вас у неприємній ситуації із заміною колеса.

Набрид карантин? Скористайтеся моментом! Час пролетить швидко: і знову на роботу, і знову важливіші турботи, і знову вир подій закружляє вас... А те, що ви встигнете налагодити зараз, залишить приємні спогади про цей неймовірний час!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: