text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Ручний акумуляторний пилосос — ваш компактний помічник

У сучасному ритмі життя ми дуже цінуємо час і намагаємося використовувати кожну хвилину з користю. Щоб спростити якомога більше побутових завдань, нам потрібна надійна техніка.

«Чарівною паличкою» може стати ручний акумуляторний пилосос Greenworks G24HV. Він має низку переваг, які роблять його універсальним помічником.

Для автовласників

Передусім на думку спадає, що цього малюка (його розміри становлять 164×490×154 мм) винайшли для прибирання салону автомобіля. Звісно, у цій справі йому немає рівних: пилосос не потребує джерела електроенергії, а працює від компактної 24 В батареї, що сумісна, до того ж, із більш ніж двадцятьома пристроями лінійки 24V.

Ви можете перевозити пристрій у бардачку, а в разі потреби одразу почати чищення. Це незамінний девайс для тих, у кого є діти: скільки б печива вони не розкришили і чого б не нанесли всередину, все це можна прибрати ручним пилососом. Він стане в пригоді і тим, хто часто подорожує з пухнастим улюбленцем.

До того ж, маючи пилосос, можна заощадити на купівлі спеціального простирадла для перевезення тварин.

Під час дрібного ремонту

Цей компактний пристрій вагою 0,7 кг (без АКБ) стане надійним напарником у швидкому наведенні ладу. Він легко впорається з пилом та сміттям у найбільш важкодоступних місцях завдяки звуженому носу.

Звісно ж, якщо ви затіяли масштабні зміни у вигляді свого житла, ресурсу цього пристрою буде мало, але коли, наприклад, прикручуєте поличку, міняєте розетку, встановлюєте карниз тощо, мати під рукою модель G24HV дуже зручно.

Кухарям на допомогу

Жінки та чоловіки, що люблять готувати, настільки кмітливі, що для прибирання зі стола залишків муки, крихт і дрібного бруду використовують ручний пилосос. Ще він «виручає» в їдальні: ним можна прибрати безлад після приймання їжі.

Електроінструмент має два режими роботи, пилозбірник (500 мл), циклонний фільтр, що легко розбирається й очищається, і фільтр тонкого очищення.

Для педантичних людей

Люди, які скрупульозно ставляться до того, в яких умовах удома та на роботі вони перебувають, не можуть допустити, щоб десь міг бути навіть найтонший шар пилу. Працювати у важкодоступних і вузьких місцях звичайним пилососом незручно, до того ж провід неабияк заважає. А от акумуляторний компактний інструмент виконає будь-яке завдання дуже легко.

Для прибирання на високих полицях, антресолях, карнизах, усередині системного блока комп’ютера, серед «пучка» дротів тощо цей пилосос буде ідеальною «покоївкою».

Для власників приватних домівок

Крім багатьох видів застосування в помешканні модель G24HV допоможе прибрати на терасі, в альтанці чи літньому будинку. Немає потреби шукати розетку та під’єднувати пилосос до електромережі. Щоб мати змогу користуватися таким пристроєм у будь-якому місці, достатньо лише попередньо зарядити акумулятор.

Наявність ємності для збирання рідини (100 мл) розширює сферу застосування, а ергономічна прогумована ручка забезпечує зручність роботи. Процедура чищення пилососа дуже проста і швидка: натисніть на відповідний клапан для відкриття контейнера, витрусіть вміст у відро для сміття та встановіть на місце. У разі потреби перед установленням промийте контейнер.

Такий невеликий, проте потужний пилосос від американського бренду Greenworks можна придбати на нашому сайті вже зараз. Завдяки цьому пристрою в житті з’явиться більше вільного часу для справді потрібних та важливих справ.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: