text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

П’ять інструментів для ремонту оселі власноруч

Майже кожна родина переживає етап під назвою «ремонт». Звісно ж, деякі люди одразу вирішують звернутися по допомогу до професіоналів, але є такі, яким цікаво випробувати свої сили та… пізнати один одного ближче.

Для виконання робіт із покращення «обличчя» своєї домівки можуть знадобитися різні інструменти, але є й універсальні «солдати».

Дриль-шуруповерт GD24DD60

Коли у вас є пристрій, що поєднує в собі 3 функції (свердління з ударом, свердління без удару, роботу із шурупами), ви спроможні зробити безліч справ. Наприклад, прикрутити МДФ-панелі, OSB-плити, карниз, плінтус, зробити в поверхні отвори, розібрати старі конструкції на кухні, провести монтаж/демонтаж меблів, сантехніки тощо.

Оснащений безщітковим двигуном, дриль-шуруповерт GD24DD60 призначений для побутового застосування, проте може впоратися і з більш важкими професійними завданнями. Максимальний крутний момент становить 60 Н∙м. В інструменті є 2 робочі швидкості з плавним регулюванням, реверс, а також 26-ступеневе регулювання крутного моменту.

Навіть якщо ви випадково впустите дриль, він залишиться цілим, бо має ударостійкий корпус. LED-ліхтар на ньому дає змогу комфортно працювати в приміщенні зі слабким освітленням, а для забезпечення додаткової зручності на пристрої наявний спеціальний фіксатор для носіння на ремені.

Лобзик GD24JS

За допомогою лобзика можна пиляти гіпсокартон, дерев’яні, пластикові та металеві вироби, зокрема робити фігурні розрізи.

GD24JS — інструмент з маятниковим механізмом, який має 3 ступені регулювання ходу з плавним налаштуванням швидкості. Це забезпечує ефективну й точну роботу. Інструмент оснащений швидкозатискним безключовим фіксатором для легкої та швидкої заміни полотен. Максимальна глибина різання в деревині — 80 мм, у нелегованій сталі — 8 мм.

Лобзик і дриль можна назвати ідеальним тандемом, бо все, що ви попередньо розрізали першим, можна скрутити/прикрутити другим.

Кутошліфувальна машина GD24AG

У народі цей пристрій називають «болгаркою». Нею можна розрізати вироби з металу (заготовки, труби), дерева, шліфувати і чистити поверхні: паркет, плитку, камінь тощо. Електроінструмент вагою лише 1,5 кг оснащений потужним безщітковим двигуном DigiPro, що має тривалий термін служби та забезпечує швидкість обертання до 10000 об/хв.

Для захисту від перегрівання у цій моделі КШМ передбачена спеціальна система охолодження двигуна. Прогумована рукоятка покращує контроль над приладом, запобігає його вислизанню з рук. Також «болгарка» оснащена додатковою знімною рукояттю, що закріплюється з лівого або правого боку.

Перфоратор GD24SDS2

Акумуляторний перфоратор Greenworks — незамінний інструмент, призначений для демонтажу цегли, старого покриття (щоб надалі залити нову бетонну підлогу), а також щоб проробляти отвори великого діаметра, прокладати канавки під кабельні мережі.

Ця модель передбачає 4 функції: свердління, свердління з ударом (сила удару становить 2 Дж), довбання, захист від провертання пристрою при затисканні робочої насадки. Маючи безщітковий двигун, двобічну рукоять, обмежувач глибини свердління, ергономічну конструкцію, вбудоване LED-підсвічування, перфоратор допоможе виконати будь-яке завдання максимально швидко та комфортно.

До того ж рівень шуму в нього значно нижчий порівняно з аналогами, оснащеними щітковим двигуном.

Орбітальна шліфмашинка G24ROS

Така шліфмашинка особливим чином зачищає, шліфує і полірує до ідеальної гладкості брус, дошки, дерев’яні меблі, шпаклівку на стінах, видаляє стару фарбу та іржу з металевих поверхонь.

Модель G24ROS — незамінний інструмент для тих, хто затіяв ремонт. А ще він має пилозбірник об’ємом 305 мл, тож кількість бруду від шліфувальних робіт у приміщенні буде мінімальною.

Приємною особливістю всіх перелічених електроінструментів є те, що вони працюють від універсального акумулятора 24 В. Тобто вам треба одноразово придбати батарею та зарядний пристрій, а потім можна збирати «колекцію» з більш ніж 20 пристроїв лінійки Greenworks 24V, із якими вони сумісні.

Ремонт із технікою Greenworks — це не лише цікаво, а й ощадливо! Придбати найнеобхідніші електроінструменти для ремонту та інших задач ви можете на нашому сайті.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: