text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

GREENWORKS: ПОДОВЖУЄМО «ЖИТТЯ» АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ

Міф про недовговічність служби акумуляторних батарей таки може стати реальністю, якщо не дотримуватися технічних умов їх експлуатації та зберігання. Але ж більшість людей майже не замислюється, що саме від цього залежить тривалість терміну служби АКБ. Отже, два чинники, які негативно впливають на рівень заряду: неправильне дотримання циклів заряджання-розряджання і невідповідний режим зберігання.

Літій-іонні акумулятори чутливі до температури. Їх так званою «точкою кипіння» вважають +60 °С, тобто, коли буде досягнута ця температура, батарея може спалахнути. Також до займання можуть призвести: перевищення напруги під час заряджання, потрапляння солоної води, вплив на батарею прямого сонячного проміння тощо. Щоб запобігти цьому явищу, в акумуляторні батареї Greenworks вбудовується спеціальний контролер, який стежить за напругою і температурою та у випадку перегріву відключає АКБ.

Щодо циклів заряджання-розряджання потрібно дотримуватися технічних вимог виробника. Однак існують загальні положення для Li-Ion-акумуляторів. Так, на життєвий цикл батарей впливає рівень розряду перед наступним заряджанням, а також напруга струму самого зарядного пристрою. Глибоке розряджання виводить АКБ з ладу. А при підвищеній напрузі під час заряджання вона втрачатиме ємність майже вдвічі. До того ж на втрату ємності впливає опір струму акумуляторної батареї та зарядного пристрою, тому рекомендується використовувати тільки «рідні» ЗП, а не аналоги.

Оптимальна температура при заряджанні становить +20 °С. Поповнення заряду акумулятора при температурах навколишнього середовища +5 °С і нижче призведе до втрати енергії, що віддається, і зрештою, в разі систематичного заряджання батареї при низьких температурних показниках, відбудеться її передчасне виснаження.

Якщо акумуляторна батарея тривалий час не використовується, необхідно виконати такі рекомендації для її благополучної «активації» після тривалого періоду «сну»:

• Помістити АКБ у сухе, темне місце з кімнатною температурою і низькою вологістю (діапазон допустимих температур зберігання — 0 ... +40 °С).

• Зберігати батарею зарядженою на 40—50 % (не повністю розрядженою).

• Кожні 2 місяці заряджати акумулятор Greenworks по 2 години (найефективніший спосіб подовження ресурсу — заряджання-розряджання-заряджання).

 

Дотримуючись цих, по суті, нескладних правил, ви забезпечите тривалий період служби акумуляторної батареї, а отже, і пристрою, який працює від неї.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: