text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

GREENWORKS: ПОДОВЖУЄМО «ЖИТТЯ» АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ

Міф про недовговічність служби акумуляторних батарей таки може стати реальністю, якщо не дотримуватися технічних умов їх експлуатації та зберігання. Але ж більшість людей майже не замислюється, що саме від цього залежить тривалість терміну служби АКБ. Отже, два чинники, які негативно впливають на рівень заряду: неправильне дотримання циклів заряджання-розряджання і невідповідний режим зберігання.

Літій-іонні акумулятори чутливі до температури. Їх так званою «точкою кипіння» вважають +60 °С, тобто, коли буде досягнута ця температура, батарея може спалахнути. Також до займання можуть призвести: перевищення напруги під час заряджання, потрапляння солоної води, вплив на батарею прямого сонячного проміння тощо. Щоб запобігти цьому явищу, в акумуляторні батареї Greenworks вбудовується спеціальний контролер, який стежить за напругою і температурою та у випадку перегріву відключає АКБ.

Щодо циклів заряджання-розряджання потрібно дотримуватися технічних вимог виробника. Однак існують загальні положення для Li-Ion-акумуляторів. Так, на життєвий цикл батарей впливає рівень розряду перед наступним заряджанням, а також напруга струму самого зарядного пристрою. Глибоке розряджання виводить АКБ з ладу. А при підвищеній напрузі під час заряджання вона втрачатиме ємність майже в два рази. До того ж на втрату ємність впливає опір струму акумуляторної батареї та зарядного пристрою, тому рекомендується використовувати тільки «рідні» ЗП, а не аналоги.

Оптимальна температура при заряджанні становить +20 °С. Поповнення заряду акумулятора при температурах навколишнього середовища +5 °С і нижче призведе до втрати енергії, що віддається, і зрештою, систематично заряджаючи батарею при низьких температурних показниках, відбудеться її передчасне виснаження.

Якщо акумуляторна батарея тривалий час не використовується, необхідно виконати такі рекомендації для її благополучною «активації» після тривалого періоду «сну»:

• Помістити АКБ в сухе, темне місце з кімнатною температурою і низькою вологістю (діапазон допустимих температур зберігання — 0 ... +40 °С).

• Зберігати батарею зарядженою на 40—50% (не повністю розрядженою).

• Кожні 2 місяці заряджати акумулятор Greenworks по 2 години (найефективніший спосіб подовження ресурсу — заряджання-розряджання-заряджання).

 

Дотримуючись цих, по суті, нескладних правил, ви забезпечите тривалий період служби акумуляторної батареї, а значить, і пристрою, який працює від неї.

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 516Необработанных заказов: