text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Особливості акумуляторних ланцюгових пил Greenworks лінійки 40V

Раніше ринок міг запропонувати лише два типи ланцюгових пил — бензинові та мережеві. При використанні обох споживач мав багато клопоту: чи то постійно перечіплятися через електричний шнур і не мати змоги працювати без джерела електроструму, чи то все ж розпилювати деревину на будь-якій локації і готувати паливну суміш, «насолоджуватися» вихлопами, високим рівнем вібрації, часто виконувати техобслуговування.

На щастя, прийшов час, коли акумуляторна техніка вийшла з розряду іграшок та стала сприйматися як повноцінний аналог вищезазначених ланцюгових пил. Насправді, такі пристрої мають низку переваг. Особливо серія 40V від Greenworks.

Автономність

Акумуляторні пили поєднують у собі переваги бензинових і мережевих «сестер». Із технікою такого типу можна працювати в будь-який час та будь-де, забути про забруднені паливною сумішшю руки, докучливий шум, нескінченні подовжувачі, неприємні відчуття в руках від високої вібрації. Все, що вам потрібно зробити, — заздалегідь зарядити акумулятор, а потім лише встановити його в спеціальний відсік і натиснути кнопку для початку роботи. Плавне ввімкнення вам забезпечено.

Для тих, хто полюбляє виїжджати на пікніки всією родиною або веселою компанією, на полювання чи рибалку, ходити в походи, хорошим варіантом стануть саме акумуляторні пили з невеликою довжиною шини:

GD40CS15 (35 см);

G40CS30 (30 см);

GD40TCS (25 см).

На відміну від мережевої ланцюгової техніки, пили, що працюють від батареї, можна нетривало використовувати навіть при невеликій кількості опадів: у більшості моделей акумулятори захищені від вологи. Проте не варто цим зловживати.

Потужний двигун

Деякі моделі з лінійки 40V мають екологічний безщітковий двигун DigiPro. Такий тип, на відміну від щіткового, виключає складність передачі електроенергії до ротора двигуна та має цілу низку переваг:

•‎ великий термін служби;

•‎ висока ефективність (ККД від 90%, коефіцієнт потужності від 0,95, швидкість обертання ланцюга до 20 м/с);

•‎ менші електричні втрати;

•‎ відсутність поганої теплопровідності, необхідності обслуговування (бо немає щіток);

•‎ можливість використання у складних умовах;

•‎ чітка регульована тяга;

•‎ високе співвідношення вихідної потужності та розміру;

•‎ більш високий діапазон швидкостей;

•‎ низький рівень шуму.

За потужністю ці інструменти не тільки не поступаються бензиновим аналогам, а й навіть перевершують їх: наприклад, від батареї 4 А∙год пилами GD40CS15, GD40CS18, GD40TCS можна виконати в середньому до 110 спилювань.

Відносно невисока ціна та легкість в обслуговуванні

Порівняно з бензиновими пилами, які постійно потребують додаткових витрат у вигляді бензину й оливи, періодичного обслуговування двигуна і паливної системи в сервісних центрах, вартість електричних аналогів менша. Необхідно одноразово придбати батарею з достатньою ємністю (G40B4 на 4 А∙год або G40B6 на 6 А∙год) та зарядний пристрій (G40C/G40UC чи універсальний G40UC4 із функцією швидкого заряджання). Якщо плануєте виконувати великі обсяги завдань, одразу візьміть другий акумулятор.

Потреба у скрупульозному догляді за машиною, крім профілактичного чищення від тирси, пилу, трави, майже відсутня.

Екологічність і ергономічність

Значною перевагою акумуляторних пил є те, що вони не утворюють шкідливого для людини та довкілля смороду. Це дає змогу працювати ними не лише на відкритому повітрі, а й у закритих приміщеннях. Ланцюгові пили Greenworks виконані таким чином, щоб людині було зручно їх тримати й експлуатувати тривалий час.

Зручність транспортування і зберігання

Завдяки невеликій вазі акумуляторних виробів їхнє зберігання, перенесення/перевезення виконувати просто.

Універсальність акумулятора

Батарею, яку ви придбали для роботи з електропилою, можна також використовувати з іншими пристроями Greenworks серії 40V. Вона легко та щільно вставляється в будь-який інструмент і зарядний пристрій.

Для комфортної і безпечної експлуатації акумулятор виконаний з ударостійкого матеріалу, має прогумовані захисні накладки та 3 світлодіодні індикатори рівня заряду.

Можливість працювати на висоті

Лінійка 40V має дуже практичні позиції електропил, як-от висоторіз-гілкоріз G40PS20 і висоторіз-кущоріз G40PSH.

Обидва пристрої легко впораються з обрізанням гілок/сучків на висоті до 4 м. Головною їхньою перевагою є 3-секційна штанга c максимальною довжиною 205 см, а отже — відсутність необхідності використовувати садову драбину. А модель G40PSH також має семипозиційне лезо, завдяки якому кущоріз легко впорається з формуванням крон дерев, стрижкою і підрізуванням кущів, живоплоту й інших декоративних рослин. Стригти рослини можна під різним кутом.

Також на висоті можна виконувати спилювання гілок пилою GD40TCS. Завдяки її невеликій вазі (лише 2,35 кг) та компактним розмірам можна працювати навіть однією рукою. А ще ця модель призначена для допоміжних робіт і фігурного різання по дереву.

Акумуляторні ланцюгові пили Greenworks ергономічні, прості у використанні й обслуговуванні, зручні та надійні в роботі, мають відмінно продуману систему захисту, забезпечені якісним, міцним оснащенням. Такі пристрої стануть у пригоді як звичайним користувачам, так і професіоналам своєї справи. У лісі, садку, на дачній ділянці або в поїздці на природу — скрізь ці інструменти ідеально виконають ваші завдання!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: