text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ОГЛЯД АКУМУЛЯТОРНОЇ СИСТЕМИ GREENWORKS G-MAX 40V

Що таке безпроводова універсальна система Greenworks G-MAX 40V? Уявіть: влітку ви підстригаєте газон косаркою і підрівнюєте краї тримером, восени здуваєте опале листя повітродувкою та заготовляєте дрова, використовуючи ланцюгову пилу, взимку наводите лад у дворі за допомогою снігоприбирача, а навесні приборкуєте розбурхану зелень кущорізом — і все на одному акумуляторі 40 В! Усього лише однієї батареї достатньо для живлення цілої низки пристроїв однакової напруги (40 В), яка має в собі всі необхідні інструменти для повноцінного догляду за ділянкою цілий рік.

 

Акумуляторні батареї серії G-MAX 40V призначені для живлення всіх моделей 40-вольтної лінійки. Вони складаються з елементів високого класу, які були вироблені японськими компаніями Panasonic і Sanyo. Крім того, акумулятори Greenworks оснащені електронною платою керування (плата-контролер) для одночасної заряджання і розряджання елементів, а також чипом для захисту від перезаряджання, перегріву та глибокого розрядження.

 

Ці батареї здатні працювати в різних умовах при температурах до −20 °С, при цьому втрата ємності становить лише 15%. Грамотне зберігання подовжить термін служби цих елементів живлення: просто не залишайте АКБ на морозі та під прямим сонячним промінням, зберігайте приблизно із 40 % заряду і при кімнатній температурі.

Для комфортного використання конструкція акумуляторів Greenworks має: ударостійкий корпус, прогумовані протиударні захисні накладки, світлодіодні індикатори рівня заряду (100 %, 70 %, 45 %, 10 %). Батареї легко і щільно вставляються в інструмент, а також зарядний пристрій.

Гарантія від виробника на елементи живлення Greenworks становить 2 роки, адже ми впевнені у високій якості нашої продукції!

Крім надійної роботи, літій-іонні акумулятори Greenworks забезпечують екологічність використання бездротової техніки. Саме завдяки відповідності жорстким критеріям, головними з яких є безпека й екологічність, продукти Greenworks схвалені міжнародним стандартом енергоефективності споживчих товарів Energy Star.

Для зручності експлуатації садової техніки Greenworks скористайтеся нашою рекомендацією і придбайте одну або кілька додаткових акумуляторних батарей, щоб не перериватися для підзаряджання, якщо плануються великі обсяги робіт.

Переходьте на зелений разом з акумуляторною садовою технікою Greenworks серії G-MAX 40V!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: