text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ GREENWORKS: РОБОТА В ЗАДОВОЛЕННЯ!

Лінійка інноваційних мийок високого тиску Greenworks дозволить забути про миття вручну! Це найкраще рішення для боротьби із забрудненнями на різних поверхнях. Збити пил, видалити цвіль, фарбу, розводи від іржі, вимити машину, не залишаючи слідів, і багато іншого можна зручно та швидко завдяки інтенсивному напору води і спеціальним насадкам. Попрацювавши з мінімийкою Greenworks хоча б раз, ви вже не зможете відмовити собі в задоволенні використовувати її для наведення чистоти!

Розглянемо перелік основних робіт, для яких мийки високого тиску Greenworks придатні ідеально.

Миття автомобіля

Мінімийки мають велику популярність насамперед у автовласників. Не переплачувати за дороге обслуговування на автомийці, але при цьому отримувати якісний догляд за автомобілем дасть змогу високопродуктивний апарат, що видаляє будь-які забруднення за лічені секунди. Саме такі можливості відкриває перед вами Greenworks!

Для досягнення максимального ефекту від прибирання компанія розробила спеціальну ємність для мийного засобу, яка дозволить упоратися навіть зі стійкими масляними плямами. Також мийки Greenworks здійснюють роботу з гарячою водою до +60 °С (наприклад, модель G50), що дозволяє чистити лід і примерзлий бруд, навіть коли градусник показує мінусові температури.

Чищення фасадів і присадибних територій

Незамінною буде мийка високого тиску й у дворі. Завдяки гарній потужності та високій продуктивності інструмент Greenworks видалить навіть найстійкіші забруднення зі стін будинку, парканів, садових доріжок, меблів, сміттєвих баків та ін. Багатозадачність цих мінімийок передбачає також можливість клінінгу водостоків, покрівель, садингу і будь-якого виду настилів. Ці пристрої придатні для використання як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, що збільшує їхню ефективність.

Експерти Greenworks розробили спеціальний курок для пістолета: при його відпусканні потік води повністю припиняється, не завдаючи клопоту. Передбачені тут колеса і кріплення для шланга роблять легким переміщення мийки, що дозволяє не обмежуватися певною ділянкою. Ще більше зручності й охоплення у виконанні побутових завдань забезпечують спеціальні подовжувачі, як, наприклад, у комплектації моделі G20.

Застосування додаткових аксесуарів

Мийки високого тиску Greenworks мають чимало вбудованих опцій і комплектуються великою кількістю аксесуарів. Так, наприклад, потужна та компактна модель G40 має пістолет-розпилювач з антивібраційною системою, що дозволяє використовувати мінімийку не тільки як інструмент для прибирання, а і як зрошувальний пристрій для зручного й економічного поливу. Міцний армований 6-метровий шланг (ПВХ), насадка-розпилювач, роторна фреза, пінокомплект (450 мл), фільтр грубого очищення також входять до комплекту зазначеної моделі.

Для компактності та зручності зберігання багато моделей обладнані спеціальною котушкою для змотування шланга. Складана рукоятка теж забезпечує зручність зберігання і переміщення. Для розміщення мережевого кабелю й аксесуарів передбачені ергономічні гачки і рознімачі.

Отримуйте задоволення навіть від звичайного прибирання разом із мийками високого тиску від бренду-лідера у виробництві садової техніки Greenworks!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: