text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Майбутнє вже тут: самохідний акумуляторний візок

Поки більшість людей мріє про якогось супергероя, що зявиться та врятує світ від небезпеки й усіх негараздів, інженери бренду Greenworks створили супервізок, здатний спростити життя майже будь-якої людини.

Прибирання у дворі чи будівельні маніпуляції вимагають надійного і стійкого помічника. Про що ми? Про самохідний акумуляторний візок G40GC!

Для власників приватного сектору та дачних ділянок

Пригадайте свої відчуття, коли з’являється необхідність прибрати опале листя восени, прілу траву навесні або залишки від косіння газону впродовж сезону. Прибрати – то лише частка завдання, адже потім це потрібно перемістити кудись для утилізації чи зберігання й приготування компосту!

Також часто-густо виникає потреба в перевезенні каміння чи дров. Звісно, можна запросити друзів, щоб вони допомогли, а можна задіяти електротехнічне диво від Greenworks.

Для ландшафтних дизайнерів

При проєктуванні нового «обличчя» подвір’я в професіоналів виникає потреба привезти для клумби ґрунт, добриво, декоративне оздоблення. Або навіть самі рослини в горщиках чи з великими грудками землі. Навіщо навантажувати спину і потім відчувати дискомфорт у попереку, якщо візок із цим завданням упорається напрочуд легко? Тим паче що він обладнаний масивними прогумованими колесами (діаметр передніх — 25 см, задніх — 20 см), а опорне колесо має стоянкове гальмо, тож пристрій із легкістю можна провезти по нерівній поверхні та зафіксувати на схилі.

Самохідному пристрою немає рівних, якщо вам треба відвезти щось угору: ви спрямовуєте візок та лише підтримуєте обраний напрямок руху за допомогою двох ручок, а він сам перевозить вантаж. Модель G40GC має 3 швидкості: 2 вперед (максимум 4,2 км/год) і 1 назад (2,4 км/год).

Ця функція можлива завдяки тому, що візок працює від акумулятора. При експлуатації батареї ємністю 4 А∙год час автономної роботи інструмента становить до 45 хвилин, а максимальна дистанція ходу — до 3 км. Також цю батарею можна використовувати з іншими пристроями 40-вольтної лінійки Greenworks.

На будівельному майданчику

Візок був розроблений для виконання садових робіт, але за умови дотримання певних правил та заходів безпеки такий виріб можна задіяти при будуванні споруд та виконанні ремонту. Наприклад, перевозити мішки та ємності з будівельними сумішами, невелику кількість цегли чи плитки або інструменти та спорядження. Об’єм ковша акумуляторного помічника становить 106 л, а його вантажопідйомність — до 150 кг.

Безперечною перевагою є також наявність підйомного механізму ковша з газовим упором (функції самоскида).

Акумуляторний візок актуальний у будь-яку пору року та стане стильним аксесуаром для вашого саду. Завдяки такому помічнику у вас буде більше сил і вільного часу для родинних посиденьок і зустрічей з друзями. Greenworks прагне зробити ваше життя комфортнішим та простішим!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: