text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ХІТ СЕЗОНУ — АКУМУЛЯТОРНА СНІГОЛОПАТА GREENWORKS!

Перша і єдина акумуляторна сніголопата в Україні! Бренд Greenworks представляє інноваційний акумуляторний пристрій для простого і легкого прибирання снігу. Модель GD40SS переверне ваше уявлення про розчищення території від снігових мас!

Кілька фактів на користь цієї снігоочисної техніки.

1. Перший аргумент наводить сьогоднішня зима. Оскільки ця пора року видалася малосніжною, великий снігоприбирач майже не актуальний. Однак сніг чистити потрібно, адже, підтаючи і замерзаючи, він утворює крижану кірку, небезпечну для пересування по цій поверхні.

Сніголопата призначена для прибирання свіжого снігу або вже підготовлених територій. Для очищення ділянок зі злежаними сніговими масами, настом і великими заметами використовуйте снігоприбиральну машину.

2. Незалежність від зовнішніх джерел живлення. Акумуляторна літій-іонна технологія, що застосовується в техніці Greenworks, дозволяє організувати досить тривалу роботу без підзаряджання, навіть в умовах низьких температур.

Ця модель працює від акумуляторних батарей 40 В. Так, наприклад, з елементом живлення ємністю 4 А∙год безперервна робота такого інструмента за часом становитиме близько 40 хвилин. Цього цілком достатньо для виконання робіт на ділянці середньої площі.

3. Мінімум фізичних зусиль. На відміну від ручного інструменту, який примушує виконувати низку важких фізичних вправ, прибирання снігу з акумуляторною лопатою не змусить вас пітніти. Ви просто спрямовуєте пристрій легким і плавним рухом, решту він робить за вас.

Ця техніка ідеально придатна для щоденного прибирання невеликих територій, наприклад перед гаражем, розчищення паркувального місця, організації прибудинкових доріжок, очищення покрівлі. Також за допомогою сніголопати можна накидати замет для дитячих ігор, зараз це особливо актуально, адже діти, як ніхто інший, чекають на зиму.

4. Безщітковий мотор. Ця модель обладнана безщітковим електродвигуном серії DigiPro. За рахунок такого типу двигуна інструмент прослужить у 10 разів довше, ніж аналогічний продукт зі щітковим мотором.

5. Армований пластиковий шнек. Міцний і еластичний ABS-пластик, з якого виконаний шнек, не пошкодить оброблювану поверхню, наприклад декоративні покриття. А завдяки легкості цього матеріалу не навантажується двигун.

Залиште більше часу для приємних занять — використовуйте правильний інструмент!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: