text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

АКУМУЛЯТОРНА САДОВА ТЕХНІКА GREENWORKS УЖЕ В УКРАЇНІ!

Ми, представники компанії Greenworks Tools в Україні, раді повідомити про появу на українському ринку продукції світового лідера з виробництва акумуляторної садової техніки Greenworks! Відтепер ви офіційно можете придбати інструмент цієї торговельної марки на території нашої країни, а також отримати гарантію від виробника, кваліфіковану консультацію і скористатися авторизованим сервісом.

Акумуляторні садові інструменти Greenworks прийшли, щоб змінити ваше уявлення про роботу на присадибній ділянці. Жодного палива і складного технічного обслуговування — тільки високі технології літій-іонних акумуляторів, доступні для широкого кола користувачів. Не потрібно ускладнювати і перетворювати догляд за садом на тяжку рутину — тільки задоволення від роботи й отриманих результатів!

Озирніться навколо: ми вже живемо в «майбутньому», яке ще нещодавно здивовано споглядали лише у фантастичних фільмах. Людство готується освоювати нові планети, керує погодою, створює роботів зі штучним інтелектом, а ви досі несамовито смикаєте за шнурок стартера в надії завести газонокосарку чи бензопилу. Ласкаво просимо у світ акумуляторних технологій Greenworks: майбутнє вже настало!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: