text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ТЕХНІКА GREENWORKS: СВОБОДА ДІЙ!

Світ навколо нас змінюється із шаленою швидкістю. Людство в постійному пошуку способів полегшити свою працю та зробити життя більш зручним і комфортним зробило чимало геніальних винаходів, а одним із головних можна вважати появу акумуляторної техніки.

Мобільні телефони, всілякі ґаджети, електромобілі й навіть електричні літаки на батареях — усе це вже не просто не дивує, а становить невід’ємну частину нашого життя, і навряд чи хтось захоче від цього відмовитися.

На автономне електроживлення поступово переходить і садово-паркова техніка. Весь світ оцінив мобільність, малошумність, екологічність, простоту використання та обслуговування акумуляторного садового інструменту, проте в нашій країні він і досі не популярний, про що говорить статистика.

Українці віддають перевагу бензиновій та електричній (проводовій) техніці. І це обумовлено не стільки консервативністю поглядів чи небажанням переплачувати, скільки недостатньою представленістю цього сегмента інноваційного інструменту на нашому ринку.

Надолужити це і дати відчути переваги акумуляторної техніки взялася компанія Greenworks, яка зовсім нещодавно почала роботу з реалізації акумуляторного садового інструменту в Україні. Виробник зі світовим ім’ям, американським менеджментом і європейськими технологіями випускає свою продукцію на сучасних виробничих потужностях повного циклу в Китаї. У цій інноваційній техніці втілюються кращі ідеї 300 висококласних інженерів-розробників.

ПРИНЦИП «БАГАТО ІНСТРУМЕНТІВ — ОДИН АКУМУЛЯТОР»

Акумуляторний інструмент для роботи в саду Greenworks представляє кілька лінійок, що поділяються за величиною напруги, яку видає акумулятор. Так, 24 і 40 В — це аматорський сегмент, 60 і 80 В — напівпрофесійний, 82 В — професійний. Кожна лінійка має в собі широкий асортимент техніки: газонокосарки, тримери, кущорізи, ланцюгові пили, повітродувки і багато іншого.

Компанія Greenworks змогла розвінчати міф про те, що робота на одній зарядці акумулятора не може бути тривалою. Ємності високоякісних батарей цілком вистачає для виконання різних робіт на присадибній ділянці.

Не секрет, що значну частину ціни на електромобіль становить саме вартість акумуляторної батареї. Те саме можна сказати і про інструмент нашого бренду. Але є одна істотна різниця, адже, купуючи, наприклад, тример 40 В і АКБ до нього, ви може також купити й іншу техніку цієї лінійки і водночас не піклуватися про батарею до неї. Один акумулятор працюватиме з усіма інструментами.

РОБОТА БЕЗ УТОМИ, ЖИТТЯ — У ЗАДОВОЛЕННЯ!

Від загальних міркувань пропонуємо перейти до конкретного прикладу. Наднова й унікальна серед аналогів модель акумуляторної газонокосарки Greenworks G40LM49DB з лінійки 40 В оснащена одразу двома двигунами, двома лезами і двома відсіками для батарей.

Потужність і високі оберти економічних безщіткових електромоторів цієї моделі змінюються залежно від навантаження на ножі, а це дозволяє раціонально використовувати елементи живлення. Леза, що розташовані не паралельно й обертаються в протилежних напрямках, створюють аеродинамічний ефект: висхідний потік піднімає стебла прямо перед зрізанням. Наявність у G40LM49DB двох відсіків для батарей дозволяє обробляти площу до 1200 кв. м (робота від двох АКБ 4 А∙год), акумулятори працюють по черзі і заряд енергії поширюється на обидва двигуни.

Таким чином забезпечується тривала робота й ефективне скошування, а також відсутність фізичної втоми завдяки мінімальній вібрації та низькому рівню шуму. Повна свобода від електричних проводів і «заморок» з паливною сумішшю!

Техніка Greenworks: для тих, хто воліє жити в майбутньому вже сьогодні!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: