text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ГАЗОН СВОЇМИ РУКАМИ В КІЛЬКА КРОКІВ

Ефектне рішення для будь-якої присадибної ділянки — доглянутий смарагдовий газон. Він створює релаксуючу атмосферу для відпочинку, а також є візитною карткою його господаря. Однак створення газону — справа не така вже й проста і вимагає чимало сил та часу.

Виконайте кілька простих кроків — і результат не змусить на себе чекати!

Крок 1. Прибирання території

Для початку необхідно ретельно очистити ділянку від сміття і зайвих предметів, які можуть перешкодити зростанню трави або пошкодити ножі газонокосарки чи тримера.

Крок 2. Видалення небажаної рослинності

Потім слід звільнити площу від бур’янів, порослі, дикорослого чагарнику. Цю процедуру потрібно провести особливо ретельно, щоб запобігти появі небажаної рослинності в подальшому. Способи видалення бур’янів: хімічний (обробка гербіцидом) і агротехнічний (механічне знищення).

Крок 3. Добір проб ґрунту

Такий аналіз ґрунту дозволяє визначити потребу в добривах, а саме вміст у ґрунті азоту, фосфору та інших елементів, показник кислотності ґрунту. Добір проб ґрунту здійснюється за допомогою спеціального тестового набору для ґрунту.

Крок 4. Підготовка ґрунту

Попередньо оцініть стан ґрунту: родючий чи малопридатний для озеленення. В останньому випадку необхідно видалити наявний шар і замінити його на новий, придатний для висадження рослин. Після проведення аналізу ґрунту внесіть торф, пісок, відповідні добрива, гідрогель. Потім прокультивуйте і вирівняйте поверхню ділянки.

Крок 5. Вибір травосуміші

Оберіть вид(-и) насіння, що найбільш підходить(-ять) для вашої ділянки (клімат, кількість сонячного світла тощо) і який(-і) відповідає(-ють) задуманій концепції (спортивний газон, партерний газон, зелений килим, універсальний газон, квітучий газон та ін.). Головне пам’ятати, що трава, яка складає газон, має бути багаторічною і добре переносити косіння та існуючі кліматичні умови, утворювати густу і щільну дернину, а також виглядати красиво та привабливо.

Крок 6. Посів газону

Посів газону проводиться з травня по вересень при середньодобових показниках температури +12 °С, коли ґрунт уже досить прогрівся.

Крок 7. Поливання газону

Поливайте газон щоранку в один і той самий час. Щоб трава ставала ще зеленішою, додавайте у воду для поливання аміак (джерело азоту) та англійську сіль (джерело сульфату магнію) з розрахунку по 300 мл на 20 л води.

Крок 8. Догляд за газоном

Перші зелені паростки з’являться приблизно через 10 днів після посіву. Коли стебла відростуть на 10—15 см, потрібно здійснити перше скошування. Не радимо робити це раніше, оскільки стебла ще не зміцніли. Також для першого скошування рекомендується використовувати легку електричну газонокосарку Greenworks. Виберіть висоту косіння не менше 6 см. Скошену траву збирайте в травозбірник.

Подальше підстригання газону необхідно проводити 1—2 рази на тиждень, залежно від погодних умов, що впливають на швидкість зростання трави. Висота трави має залишатися приблизно однаковою протягом усього сезону. Підстригання не менше одного разу на тиждень стимулює утворення пагонів.

Після покосу проводиться вичісування газону, наприклад це зручно робити за допомогою аератора Greenworks. Також необхідно підрівняти краї газону в тих місцях, де не було повного доступу газонокосарки. Для цього відмінно придатний будь-який з тримерів Greenworks з поворотною головкою для підрівнювання крайок газону. Після проведення таких заходів перевірте стан і густоту газонних рослин.

Вирощування і догляд за газоном — дуже трудомісткий процес. Досягти бажаного результату і при цьому істотно полегшити вашу працю покликані садові інструменти Greenworks. Просто переходьте на зелений!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: