text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

ЧЕКЛІСТ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ВЕСНЯНИХ РОБІТ ВІД GREENWORKS

За вікном розквітає весна, від зимового сну прокидається природа — саме час навести лад на присадибній ділянці. Щоб полегшити вашу працю і зробити догляд за територією простим і швидким, експерти інноваційного бренду Greenworks подбали про ваш комфорт і розробили чимало високотехнологічних рішень.

Сад

Візитною карткою господаря й обличчям усієї ділянки є сад. Саме він привертає до себе око та втілює фантазії і таланти власника. Після тривалого зимового періоду саду необхідний особливий догляд і увага. Турбота про кущі та дерева потребує не тільки умілих рук, а й передових рішень!

Компанія Greenworks представляє високоефективний пристрій для догляду за кроною дерев — акумуляторний висоторіз. Вам більше не потрібно використовувати хитку драбину для обрізання гілок або дихати токсичними вихлопами під неймовірне ревіння двигуна внутрішнього згоряння. Витончений інструмент із висувною штангою допоможе впоратися зі спилюванням навіть важкодоступної гілки, стоячи на землі, а надійний акумулятор забезпечить екологічну роботу і мобільність пристрою. Будь-яка з моделей висоторізів Greenworks допоможе надати рослинам бажаної форми, видалити сухі гілки і при цьому не перевтомитися під час роботи, адже невелика вага поєднується тут з продуманим балансуванням.

Для живоплотів і кущів розроблено акумуляторні моделі кущорізів Greenworks, у тому числі з телескопічною штангою. Надійні багатопозиційні леза цих пристроїв забезпечують якісне підрізування рослинності. Зручність і комфорт керування досягаються завдяки легкій і компактній конструкції, а також зниженому рівню шуму і вібрації. Для завершальної обробки кущів і газонів призначені акумуляторні садові ножиці.

Позбавляючись від старих, засохлих дерев і чагарників, рослин, які не змогли пережити зиму, використовуйте ланцюгові пили Greenworks. Легкі і прості у використанні й обслуговуванні акумуляторні та мережеві моделі стануть незамінними помічниками не тільки в садку. Цьому інструменту знайдеться застосування цілий рік. З керуванням такою пилою впорається і новачок, а високий рівень продуктивності та функціональності здивує навіть професіонала.

Город

Весна — гаряча пора, оскільки за цей час необхідно встигнути дуже багато не тільки в садку, а й на городі: прибрати сміття, що накопичилося, обробити землю, приготувати розсаду, розбити грядки та ін. Вкладаючи душу в землеробство, не залишайте на ділянці всі сили і здоров'я, орудуючи лопатою. Дуже важливо дібрати правильний інструмент для ефективної і простої роботи!

При підготовці ґрунту використовуйте культиватор Greenworks. Його вирізняє легке керування, прекрасна маневреність, ергономічна конструкція, а також низький рівень шуму та вібрації. Ця техніка абсолютно безпечна і не завдасть клопоту й незручностей під час використання. Електрокультиватор ідеально підійде для грядок, теплиць, парників, клумб, квітників.

Газон

Гордістю будь-якого власника заміської ділянки є доглянутий смарагдовий газон. І якщо ви досі думаєте, що вирощування і догляд за газоном — титанічна праця, то Greenworks спростує цей міф.

У квітні-травні вже необхідно підстригати траву. Для нескладної роботи і відмінних результатів обирайте акумуляторні та мережеві газонокосарки Greenworks. За потужністю їх можна порівняти з бензиновими аналогами, але при цьому вони не утворюють шкідливих вихлопів, мають низький рівень вібрації та шуму, відносну легкість і компактність — а отже не створять дискомфорту під час роботи і не призведуть до надмірної втоми оператора. Наявність усіх необхідних функцій, багаторівневого регулювання висоти зрізу, захисту від випадкового ввімкнення, надійність літій-іонних технологій, а також висока якість матеріалів різальної системи і корпусу — переваги, завдяки яким прогресивні користувачі обирають техніку нашого бренду.

Важливе значення для вирощування газону має аерація. Для регулярної обробки обирайте надійні моделі аераторів Greenworks — і забудьте про виснажливі операції типу прочісування ґрунту граблями-аераторами і топтання газону сандалями для аерації. До того ж універсальна акумуляторна батарея і зарядний пристрій відповідного вольтажу підійдуть для всіх пристроїв однієї лінійки (наприклад, 40 В). Тож ви можете застосовувати одну АКБ і для газонокосарки, і для аератора, і для інших пристроїв.

Щоб довести до ідеалу вистрижений газон, використовуйте будь-який із садових тримерів Greenworks. Деякі моделі мають спеціальну конструкцію тримерної головки, що дозволяє пристосувати пристрій для безлічі завдань, зокрема для підрівнювання крайки газону. Потужні двигуни і висока продуктивність допоможуть упоратися не тільки з травою, а й з бур'янами, дрібною порістю і чагарником. Таким чином, цей інструмент знайде широке застосування на всій ділянці.

Насолоджуйтеся весною і роботою на свіжому повітрі, а ми подбаємо про те, щоб вона була легкою і приємною!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: