text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

СІМ САДОВИХ ПРИСТОСУВАНЬ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДАЧНИКА

Сучасні технології, що стрімко розвиваються, в будь-якій галузі життєдіяльності мають тенденцію дбайливого ставлення до навколишнього світу. Використовувати блага цивілізації і при цьому жити в гармонії з природою — основні принципи покоління 21-го століття. Саме тому компанія Greenworks розвиває акумуляторні садові технології.

Українці все ще насторожено ставляться до інструменту на батарейках, тому вітчизняний ринок такої техніки відстає від європейського й американського. Але прогрес рано чи пізно наздоганяє всіх. І скоро газонокосарки, що гарчать у смердючій хмарі вихлопних газів, стануть такою ж дивиною, як парові автомобілі.

Очевидні переваги акумуляторних пристроїв, а це екологічність, невелика вага, майже повна відсутність шуму і вібрації, простота в роботі та обслуговуванні й інше, на жаль, перекриває єдиний мінус — ціна. Але це лише удавана видимість! Якщо дивитися глибше і порахувати майбутні витрати на паливо, техобслуговування й витратні матеріали типу свічок, стає абсолютно ясно, що бензиновий аналог обійдеться набагато дорожче.

Бренд Greenworks сьогодні по праву вважається лідером у сфері виробництва акумуляторної садової техніки. Поки інші компанії, тільки підхопивши сучасну тенденцію, «перевзуваються» на ходу, оперативно додаючи в асортимент акумуляторні моделі, Greenworks від самої своєї появи займається розробкою, розвитком та виробництвом такої техніки, і нам не позичати досвіду в цій справі!

Отже, Greenworks — найсучасніше акумуляторне обладнання, яке можна відшукати на ринку. Можливо, ви здивуєтеся, але в автомобілях Tesla застосовуються ті самі батареї, що й в інструменті нашої торговельної марки.

Ми дібрали ТОП-7 пристроїв для саду від Greenworks, з якими ваша звична рутинна робота здасться легкою прогулянкою, а отримані результати обов’язково здивують і потішать вас.

1. ГАЗОНОКОСАРКА АКУМУЛЯТОРНА

Бренд Greenworks налічує у своєму асортименті не менше 20 моделей газонокосарок. Ці ефективні та продуктивні пристрої ще й безшумні, що багато важить для комфорту оператора й оточення.

2. ТРИМЕР АКУМУЛЯТОРНИЙ

На будь-якій ділянці є місця, куди не дістатися газонокосарці, тому необхідний легкий і потужний тример. Крім того, він спроможний здолати жорстку високу траву і невеликий чагарник.

3. КУЩОРІЗ АКУМУЛЯТОРНИЙ

Кущорізи Greenworks представлені в різних модифікаціях, і кожен може підібрати пристрій відповідно до своїх вимог. Так, ви можете вибрати легку і компактну модель з алмазним заточенням леза для середніх і низьких кущів, а можете взяти інструмент з телескопічною штангою для догляду за високим живоплотом і кронами дерев.

4. ВИСОТОРІЗ АКУМУЛЯТОРНИЙ

Зручність і безпеку роботи поєднує в собі висоторіз: не потрібно тягнути і підійматися на хитку драбину, а потім ще спускатися і пересувати її в потрібне місце. Телескопічна ручка цього пристрою, здатна змінювати його довжину, допоможе вам дотягтися до гілок, стоячи ногами на землі.

5. ЛАНЦЮГОВА ПИЛА АКУМУЛЯТОРНА

На дачі і в заміському будинку вам просто не обійтися без ланцюгової пили. Це інструмент, для якого завжди знайдеться робота. І громіздку бензопилу, що «живиться» паливною сумішшю та вимагає постійного обслуговування, навіть не можна порівнювати з легкою і зручною акумуляторною пилою!

6. ПОВІТРОДУВКА АКУМУЛЯТОРНА

Якщо ви не розумієте «приколу» і вважаєте повітродувку річчю не такою вже й необхідною на ділянці, то можете далі «приколювати», управляючись граблями. Але якщо одного разу попрацюєте акумуляторною повітродувкою, то слово «граблі», найімовірніше, піде з вашого лексикону.

7. МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ АКУМУЛЯТОРНА

Завершимо наш хіт-парад компактною і потужною моделлю портативної мінімийки. Просто беріть і мийте нею все що завгодно, скрізь, де не ліньки!

Обирайте Greenworks — і завжди залишайтеся в тренді!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: