text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

5 МІФІВ ПРО АКУМУЛЯТОРНУ САДОВУ ТЕХНІКУ GREENWORKS

Сьогодні ми хочемо розвіяти міфи, які змушують користувачів сумніватися під час вибору садової техніки і надавати перевагу, як їм здається, меншому з лих. Прочитайте цю статтю — і зрозумієте, що правильний і кращий вибір є, і він очевидний!

Міф № 1. Малопотужність

Яким би вам міфом це не здавалося, але акумуляторна техніка Greenworks реально порівнянна за потужністю з бензиновими аналогами. Нове покоління АКБ працює в широкому діапазоні напруги — від 24 В до 82 В. А шум і вібрації при цьому незначні, що дозволяє організувати не тільки ефективну, а й комфортну роботу.

Міф № 2. Неекономічність

Звичайно, ви звернули увагу на те, що акумуляторна техніка дещо дорожча за бензинову. Однак інструменти, що працюють від батарей, дають можливість економити на паливі, а їх перезарядка коштує копійки. До того ж технічне обслуговування акумуляторної техніки практично не потрібне. А також істотну економію дозволять зробити універсальні елементи живлення Greenworks, які підходять до всієї лінійки товарів, розрахованої на одну напругу.

Міф № 3. Складність запуску

Це правильно з точністю до навпаки! Щоб запустити акумуляторний інструмент, досить просто натиснути одну кнопку. А з установленням і зняттям акумуляторної батареї впорається навіть дитина!

Міф № 4. Короткий час роботи

Те, що літій-іонні батареї погано тримають заряд і швидко розряджаються, — теж міф. Якісні АКБ здатні працювати без підзарядки досить довго. При цьому зарядити їх до 100% можна лише за 30 хвилин. А якщо подбали про додатковий акумулятор, вам узагалі не доведеться перериватися, хіба що тільки для відпочинку!

Міф № 5. Непереносимість холоду

Сучасні розробки дозволили створити акумуляторні батареї, здатні працювати навіть при −20 °С. Це дало можливість застосовувати їх у снігоприбиральній техніці.

Незаперечні переваги

А ось із чим точно складно сперечатися, так це з тим, що акумуляторний інструмент забезпечує мобільність і набагато більше свободи дій. Ви не прив’язані до електричного проводу і не морочитеся з паливом, свічками та іншими атрибутами обслуговування бензинових моделей. А ще техніка Greenworks екологічна: жодних шкідливих газів і викидів в атмосферу!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: