text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

5 ідей: що робити взимку в приватному секторі

З одного боку, зимовий період дарує власникам будинків відпочинок від багатьох садових і городніх робіт, з іншого — дає змогу присвятити час задачам, до яких довго не доходили руки, або специфічним сезонним справам.

Звісно ж, хочеться сидіти біля каміна, загорнувшись у м’який плед, пити духмяний чай або тепле какао, читати улюблену книгу. Проте можна виконати декілька важливих завдань, перш ніж почати релаксувати, щоб мати ще більш класний та піднесений настрій.

1. Приберіть сніг

Це така справа, якою можна займатися виключно за бажанням природи, бо вона вирішує, коли покласти нам на землю «білу ковдру». Надійним помічником у боротьбі зі снігом стане акумуляторна лопата GD40SS: нею можна прибирати не лише невеликий шар свіжого пухкого снігу, а й середнього розміру замети.

Адже, погодьтеся, значно приємніше, дивлячись у вікно, бачити розчищені доріжки.

2. Підготуйте дрова

Влітку робити це часто-густо ніколи, і розколоти виходить лише кілька полін за потреби. А ось узимку можна виділити на цю справу значно більше часу та заповнити цілий стіс, запасів якого вистачить майже на весь сезон.

Розпилювати колоди і подрібнювати великі шматки деревини на щепи, які стануть ідеальним засобом для розпалювання багаття в каміні або мангалі, зазвичай заведено на свіжому повітрі. А якщо ви придбаєте електропилу Greenworks, можете займатися цим у приміщенні, бо від такого типу інструмента немає шкідливих вихлопів та чаду.

3. Збудуйте годівниці, шпаківню

Звісно, готувати годівниці треба ще напередодні перших холодних днів, але краще пізно, ніж ніколи. Щоб прикрасити подвір’я та зробити в ньому корисний творчий акцент, підготуйте необхідні інструменти, матеріали і засоби для їхнього скріплення й оброблення.

Наприклад, якщо ви прихильник дерев’яних виробів, за допомогою рулетки й олівця зробіть розмічання на дошках і брусках. Для комфортного та швидкого розрізання скористайтеся лобзиком GD24JS. Відшліфуйте всі поверхні акумуляторною шліфмашинкою G24ROS, почніть з’єднувати частини годівниці/шпаківні шурупами, вкручуючи їх ударним дрилем-шуруповертом GD24DD60. Пофарбуйте лаком, залиште висихати, а потім установіть на дереві чи під накриттям.

Також можна зробити годівницю з будь-яких інших матеріалів — пластикових пляшок, фанери, паличок для морозива, корків тощо. До «проєкту» з виготовлення пташиних домівок та «їдалень» можна залучити всю сім’ю, а це додатковий плюс такої активності.

4. Полагодьте щось у господарській будівлі та будинку

Такі роботи завжди знаходяться! Чи то поличку треба зробити і повісити, чи то підклеїти шпалери, чи то оновити меблі або прикрасити інтер’єр handmade-виробами.

5. Зробіть органайзер для зберігання інструментів

Коли є лад у домашньому приладді та техніці, є лад і в господарстві. Погодьтеся, що приємно одразу ж знайти щось потрібне, а не витрачати час на пошуки. Невеличкі шухляди, тримачі садового і ручного інструменту, зручні полиці, стелажі — усе це ви спроможні зробити власноруч. Треба лише трохи натхнення та бажання.

Також ви можете оглянути весь свій арсенал техніки, у разі потреби провести її змащення, підготувати до роботи. А ще можете завітати на наш сайт, щоб обрати нового представника садової техніки й електроінструменту бренду Greenworks!

Повернутися до перегляду інших статей

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: