text_item_name 0-800-337-567 sales@gwt.in.ua
Інтернет-магазин GREENWORKS
111

Сервіс і гарантія

Техніка, що реалізується в інтернет-магазині GREENWORKS, є оригінальною та має офіційну гарантію від виробника (3 роки — на всю техніку, 2 роки — на акумуляторні батареї). До комплекту поставки входить гарантійний талон, де зазначено гарантійний термін і є перелік контактів та адреси авторизованих сервісних центрів.

Гарантійне і сервісне обслуговування здійснюються сервісними центрами, які отримали спеціальну сертифікацію. Впродовж гарантійного терміну ви можете звернутися в СЦ для безкоштовного усунення несправностей, які виникли через використання неякісних матеріалів під час виробництва, та дефектів збирання, що були допущені з вини виробника.

Важливо пам’ятати, що гарантія дійсна тільки в разі пред’явлення правильно заповненого гарантійного документа. Перед здаванням у ремонт необхідно очистити пристрій від пилу та бруду і забезпечити його повну комплектацію.

Купуючи техніку в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевненими в повноті комплектації, відповідності заявленим характеристикам і наявності офіційного сервісу.

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/autobook/gwt.in.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 519Необработанных заказов: